تکذیب بخشیده شدن فوتبالیستهای جاعل

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی , کارت پایان خدمت بازیکنان فوتبال

 

اخبار ورزشی - تکذیب بخشیده شدن فوتبالیستهای جاعل

سردار کمالی گفت: هرگز نگفتم بازیکنان این امکان را دارند که سربازی‌شان را بخرند.

جانشین منابع انسانی کل نیروهای مسلح گفت: بازیکنان هم غیبت از سربازی داشته‌اند و هم جعل سند کرده‌اند که این جرم کوچکی نیست. فقط دادسرای نظامی می‌تواند حکم تبرئه بازیکنان سرباز را بدهد.


سردارکمالی روز گذشته در کنفرانس خبری صحبت‌های بسیار مهمی مطرح کرد. او طرحی را مطرح کرد که در آن افراد غایب با پرداخت جرایمی بخشیده می‌شوند. بعد از این صحبت‌ها، مسئله خرید سربازی توسط فوتبالیست‌های سرباز غایب مطرح شد اما جانشین منابع انسانی کل نیروهای مسلح این مسئله را رد کرد: بنده به هیچ‌وجه چنین حرفی نزده‌ام و از قول من نباید حاشیه سازی شود. سازمان برنامه و بودجه قانونی را تصویب کرده که کسانی که بیش از ۸ سال است که مشمول خدمت سربازی هستند ولی خودشان را معرفی نکرده‌اند، می‌توانند با خرید غیبت خود مثل سربازهای عادی به سربازی بروند. قیمت آن هم بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان است. طبیعتا اگر بازیکنی بیش از ۸ سال از تاریخ مشمولیتش گذشته باشد می‌تواند اضافه خدمت خود را خریداری کند. این بدان معنا نیست که این بازیکنان می‌توانند از نیم فصل دوم برای تیم‌‌هایشان بازی کنند.

او ادامه داد: سرباز‌ها دو تخلف انجام داده‌اند؛ یکی اینکه به خدمت نرفته‌اند و اما جرم بزرگ‌تر آن‌ها این است که جعل سند کرده‌اند که این اصلا گناه ��وچکی نیست. پرونده آن‌ها هم اکنون در دادسرای نظامی است و این بازیکنان فقط در یک صورت می‌توانند برای نیم فصل دوم بازی کنند، تنها راه آن‌ها این است که در دادگاه نظامی تبرئه شوند و ثابت شود که تخلفی نکرده‌اند. این تنها راه است و در غیر این صورت این بازیکنان باید دوران محرومیت خود را سپری کنند. تمام خبرهایی که در مورد بخشش این بازیکنان مطرح می‌شود هم شایعه است و تا این لحظه اتفاق جدیدی نیفتاده است.

جانشین پشتیبانی نیروهای مسلح در مورد جلسه که دو روز پیش باران چشمه رییس تربیت بدنی کل نیروهای مسلح با مدیران فدراسیون فوتبال برگزار کرد و ربط آن به ماجرای بخشش سرباز‌ها هم گفت: باران‌چشمه هرگز در مورد سرباز‌ها با فدراسیون فوتبال جلسه نگذاشته است. او رییس تربیت بدنی کل نیروهای مسلح است و احتمالا در مورد فوتبال در نیروهای مسلح با مدیران فدراسیون فوتبال جلسه گذاشته است. پرونده سرباز‌ها دست ایشان نیست و فقط دادگاه نظامی باید در مورد این بازیکنان تصمیم بگیرد. اگر مدیران فداراسیون فوتبال به دنبال کار این بازیکنان هستند باید از طریق دادگاه نظامی کارشان را پیگیری کنند.
اخبار ورزشی - نسیم آنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه