تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 اردیبهشت 1395 11:26. بعد از بازی استقلال و صبای قم، خبر درگیری رحمتی و پزشک استقلال مخابره شد. به گزارش سایت باشگاه استقلال؛ بعد از تساوی استقلال و صبای قم خبر درگیری مهدی رحمتی و دکتر نوروزی پزشک استقلال منتشر شد. باشگاه استقلال این درگیری را تکذیب کرد و از رسانه های خواست تا به این شایعات دامن نزنند. روابط حسنه دکتر نوروزی با بازیکنان استقلال به ویژه کاپیتان رحمتی برای همه امری آشکار بوده است و بازیکنان استقلال همیشه بر حفظ احترام وی تاکید داشته و دکتر امین نوروز ...

تکذیب خبر درگیری رحمتی و نوروزی

تاریخ انتشار : یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 11:26


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

بعد از بازی استقلال و صبای قم، خبر درگیری رحمتی و پزشک استقلال مخابره شد.

به گزارش سایت باشگاه استقلال؛ بعد از تساوی استقلال و صبای قم خبر درگیری مهدی رحمتی و دکتر نوروزی پزشک استقلال منتشر شد. باشگاه استقلال این درگیری را تکذیب کرد و از رسانه های خواست تا به این شایعات دامن نزنند.

روابط حسنه دکتر نوروزی با بازیکنان استقلال به ویژه کاپیتان رحمتی برای همه امری آشکار بوده است و بازیکنان استقلال همیشه بر حفظ احترام وی تاکید داشته و دکتر امین نوروزی همواره طی سالهای گذشته، نه تنها بعنوان پزشک بلکه به مانند برادری بزرگتر و دلسوز در کنار بازیکنان بوده و همیشه از ارکان اصلی موفقیت استقلال به شمار می رود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه