تاریخ انتشار : جمعه, 23 بهمن 1394 17:16. تیم ملی فوتسال ایران دومین مسابقه خود در جام ملت‌های آسیا را هم با برد پشت سر گذاشت. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتسال ایران که در اولین مسابقه خود در جام ملت‌های آسیا توانسته بود اردن را با نتیجه 6 بر صفر شکست دهد، در دومین مسابقه هم چین را با نتیجه 7 بر صفر برد. شاگردان محمد ناظم الشریعه در نیمه اول این دیدار با نتیجه 3 بر صفر حریف را شکست دادند. محمد طاهری، علی اصغر حسن زاده و حمید احمدی گل های ایران در نیمه اول را زدند. تیم ملی فوتسال ایران در ...

جام ملت‌های آسیا / فوتسال ایران دومین بازی را هم برد

تاریخ انتشار : جمعه, 23 بهمن 1394 17:16


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تیم ملی فوتسال ایران دومین مسابقه خود در جام ملت‌های آسیا را هم با برد پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتسال ایران كه در اولین مسابقه خود در جام ملت‌های آسیا توانسته بود اردن را با نتیجه 6 بر صفر شكست دهد، در دومین مسابقه هم چین را با نتیجه 7 بر صفر برد. شاگردان محمد ناظم الشریعه در نیمه اول این دیدار با نتیجه 3 بر صفر حریف را شكست دادند. محمد طاهری، علی اصغر حسن زاده و حمید احمدی گل های ایران در نیمه اول را زدند.

تیم ملی فوتسال ایران در نیمه دوم هم 4 بار دروازه چین را باز كرد و حتی یك گل هم نخورد. در نیمه دوم هم محمد كشاورز (دو گل)، حسین طیبی و قدرت بهادری برای ایران گلزنی كردند. ایران با این نتیجه 6 امتیازی شد و در آستانه صعود قرار گرفته است. در صورتی كه امروز اردن نتواند عراق را شكست دهد، صعود ایران به مرحله بعد قطعی است.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه