جدول زمان بندی رسول خادم برای بهترین تصمیم مدیریتی اشاخبار,اخبار ورزشی, رسول خادم

رسول خادم خودخواسته از هدایت تیم ملی کشتی کنار می رود تا با تمرکزی بیشتر بتواند به هدایت فدراسیون کشتی بپردازد.

رسول خادم همان طور که خودش اعلام کرده بود ، در بازگشت از بازی های جهانی و ناکامی تیم ملی از نگاه افکار عمومی که انتقادات بسیاری از او را به همراه داشت ، گام به گام به سوی اصلاحات ساختاری پیش می رود.

 

رسول خادم که بلافاصله بعد از آمدن به تهران گفته بود قصد دارد کمتر مربیگری کند و درخواستش را به کمیته فنی داده بود ، حالا از سوی این شورا با جدولی زمان بندی روبرو شده که دستش را برای ایجاد تغییرات باز می گذارد.

 

او بعد ازم سپردن مسئولیت کشتی فرنگی به محد بنا ، برای کشتی آزاد هم برنامه ای ویژه دارد. برزگر در این باره به ایسنا گفته است:«بزودی کادر جدید فنی تیم ملی معرفی می شود و دیگر تا المپیک رسول خادم در هیچ میدانی تیم ملی را کوچ نمی کند و در اعزام ها او مربی نیست تا به کارهای مدیریتی اش برسد.»

تنها برای المپیک 2016 او کشتی گیران ایران را کوچ می کند. رسول که یکی از هجومی ترین مربی های کشتی دنیاست در 4 سال گذشته جنگندگی کشتی گیران ایرانی را متحول کرده است .

 

چیزی که حالا کمیته فنی به دنبال یافتن یک مربی در آن سطح برای سپردن کار نیمه تمام رسول باید باشد. کسی که با افکار او همخوانی داشته باشد و بتواند در قواره رسول باشد. کسی که بعد از المپیک بتواند مرد اول کشتی ایران هم باشد.

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه