تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 14:08. جشن باشگاه پرسپولیس برای تقدیر از زحمات بازیکنان و مربیان این باشگاه برگزار شد. به گزارشکاپ، مراسم مهمانی باشگاه پرسپولیس با حضور علی اکبر طاهری، برانکو ایوانکوویچ، محمود خوردبین، محسن بنگر، محسن افشانی، مرتضی قدیمی پور، علی محسن زاده، اعضای کانون هواداران باشگاه پرسپولیس و کارمندان این باشگاه، حافظ هوادار نابینای طرفدار تیم پرسپولیس امروز در مجموعه انقلاب برگزارشد. *نصرالله سجادی معاونت وزیر ورزش در مراسم حضور پیدا کرد و چند دقیقه ای با علی اکب ...

جشن عجیب پرسپولیسی‌ها در پایان فصل / تصاویر

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 14:08


جشن باشگاه پرسپولیس برای تقدیر از زحمات بازیکنان و مربیان این باشگاه برگزار شد.

به گزارشکاپ، مراسم مهمانی باشگاه پرسپولیس با حضور علی اکبر طاهری، برانکو ایوانکوویچ، محمود خوردبین، محسن بنگر، محسن افشانی، مرتضی قدیمی پور، علی محسن زاده، اعضای کانون هواداران باشگاه پرسپولیس و کارمندان این باشگاه، حافظ هوادار نابینای طرفدار تیم پرسپولیس امروز در مجموعه انقلاب برگزارشد.

*نصرالله سجادی معاونت وزیر ورزش در مراسم حضور پیدا کرد و چند دقیقه ای با علی اکبر طاهری به صحبت پرداخت. سجادی سپس به جمع اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس رفت و در بین آنها نشست و از زحمات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تشکر کرد.
 
*مترجم برانکو اصغر نیک سیرت پیراهن پرسپولیس را به مراسم آورده که تمام بازیکنان و افراد معروف حاضر در مراسم آن را امضا کردند تا این پیراهن دو هفته آینده به همراه عکس هادی نوروزی به قله دماوند برده شود.

این اتفاق در عین اینکه کار جالبی بود تعجب خیلی ها را هم بر انگیخت.

سوال و تعجبی که الان ذهن خیلی ها را درگیر کرده، این است که دلیل برگزاری این مراسم جشن چیست؟ پرسپولیسی ها برای چه چیزی خوشحالند؟ برای از دست رفتن قهرمانی، آن هم به خاطر تفاضل گل در هفته پایانی؟ برای قرار گرفتن بالای سر رقیب سنتی؟ یا شاید هم به خاطر کسب سهمیه آسیا؟

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه