ورزش > دیگر ورزشها - کمیته ملی المپیک از لباس کاروان المپیکی ایران پرده برداری کرد.

حاشیه های لباس کاروان المپیکی ایران - تصویر 1

حاشیه های لباس کاروان المپیکی ایران

ورزش > دیگر ورزشها - کمیته ملی المپیک از لباس کاروان المپیکی ایران پرده برداری کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رونمایی از لباس کاروان المپیکی ایران با واکنش های زیادی در فضای مجازی و رسانه های مختلف همراه بود. لباس ورزشی کاروان المپیکی ایران طراحی خوبی دارد اما طراحی لباس رسمی طوری است که با واکنش های فراوان مواجه شده است. در میان تصاویر منتشر شده، عکسی دیده می شود که فقط لباس رسمی را در وضعیتی نامرتب نشان می دهد.
مسئولان کمیته ملی المپیک هم بخشی از انتقادات وارده به طراحی لباس ها را قبول دارند اما باید قبول کرد عکسی که موجب شده موج واکنش ها به این لباس شکل بگیرد، توسط موبایل و با کیفیت پایین گرفته شده و از طرفی لباس هم کمی نامرتب است. گرچه مسئولان کمیته ملی المپیک انتقادات را قبول کرده اند اما منتقدان هم باید قبول کنند که تصویری که معیار آن ها برای انتقاد است، شرایط عادی ندارد.
خبرآنلاین درمورد لباس کاروان المپیکی ایران از کاربران خود خواسته که نظراتشان را ارسال کنند و کاربران از دو راه سایت خبرگزاری خبرآنلاین و همچنین اینستاگرام خبرآنلاین توانستند نظراتشان را ارسال کنند. یکی از کاربران در این رابطه نوشته است: «من نه طراحم و نه پولدار ولی لباس هایی که برای حضور در محل کارم می پوشم خیلی از این لباس ها شیکتره ... ما تو مملکت مان کلی طراح و تولیدی لبا�� با برند معروف داریم چرا از آنها برای حضور در مجامع بین المللی استفاده نمی شه ... اگر هم مسئولین بلد نیستن چکار کنن از علی کریمی و یا علی دایی بپرسن حتما راهنمایی می کنن.»
کاربر دیگری هم با نام ستایش نوشته است: «بد سليقگي تا اين حد . به نظر مي رسد هيچ كس سر جاي خودش نيست ، طراح لباس كار مديريتي انجام مي ده ومديران واقعي هم در پيشه طراحي لباس مشغول كارند.»
البته همه کاربران هم به این اندازه نسبت به لباس کاروان ایران بدبین نیستند. کاربری که نام خود را ننوشته، در این مورد نوشته که لباس کاروان ایران خوب است و ما باید توقع خود را پایین بیاوریم. کاربر دیگری هم نوشته که به جای توجه کردن به لباس کاروان، باید امیدوار باشیم که ورزشکاران ایرانی در المپیک نتایج خوبی بگیرند.
در میان نظرات کاربران اینستاگرام خبرآنلاین هم نظرات قابل توجهی دیده می شود. کاربری با نام سعید حسنی نوشته است: «واقعا زشت هستن و باعث آبروريزي، قطعا ميلياردها تومان هم هزينه شده براي اين فجايع. یعنی یک طراح لباس تو این مملکت برای رویداد عظیمی چون المپیک پیدا نمی شه؟»
کاربری هم با نام سعید ذبیحی نوشته است: «پنج دقیقه تو گوگل سرچ می کردند مدل کت و شلوار، طرح های بهتری می تونستن انتخاب کنن.آجری با آبی! آدم یاد کت و شلوارهای ارسطو تو پایتخت می افته.»

در شرایطی که هفته آینده اولین گروه از کاروان المپیکی ایران عازم ریو دوژانیرو می شود، امید می رود که کاروان المپیکی ایران بتواند نتایج خوبی در این بازی ها کسب کند و فارغ از ماجرای لباس های کاروان، ورزشکاران ایرانی بتوانند با مدال های پرتعداد و رنگارنگ به کشور برگردند.

 

43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه