تاریخ انتشار : پنج شنبه, 29 بهمن 1394 08:36. تیم ملی ویتنام با حذف غیرمنتظره مدعی عنوان قهرمانی در مرحله نیمه نهایی حریف ایران شد. به گزارش ایسنا، در آخرین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های فوتسال آسیا- 2015 تاشکند ژاپن مدعی عنوان قهرمانی به مصاف تیم ملی ویتنام رفت که این بازی در وقت های معمول به تساوی سه بر صفر و در وقت های اضافه به تساوی 4-4 دست یافت. شگفتی مسابقات در ضربات پنالتی اتفاق افتاد. ویتنام میزبان دوره گذشته رقابت ها توانست ژاپن را در ضربات پنالتی مغلوب کند و به نیمه نه ...

حذف غیرمنتظره ژاپن؛ ویتنام رقیب ایران شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 29 بهمن 1394 08:36


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,ویتنام

تیم ملی ویتنام با حذف غیرمنتظره مدعی عنوان قهرمانی در مرحله نیمه نهایی حریف ایران شد.

به گزارش  ایسنا، در آخرین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های فوتسال آسیا- 2015 تاشکند ژاپن مدعی عنوان قهرمانی به مصاف تیم ملی ویتنام رفت که این بازی در وقت های معمول به تساوی سه بر صفر و در وقت های اضافه به تساوی 4-4 دست یافت. شگفتی مسابقات در ضربات پنالتی اتفاق افتاد. ویتنام میزبان دوره گذشته رقابت ها توانست ژاپن را در ضربات پنالتی مغلوب کند و به نیمه نهایی این مسابقات راه یابد.

با این حساب تیم ملی ایران که همزمان این دیدار و با شکست 7 بر صفر قرقیزستان به نیمه نهایی صعود کرده بود به جای ژاپن با ویتنام بازی خواهد کرد و در صورت برتری به دیدار پایانی راه می یابد. مرحله نیمه نهایی این مسابقات 30 بهمن برگزار می شود که تیم ملی ایران و ویتنام از ساعت 17:30 در ورزشگاه یونیورسیاد به مصاف هم می روند. دیگر بازی این مرحله را ازبکستان میزبان و تایلند نایب قهرمان دوره گذشته در ورزشگاه ازبکستان برگزار می کنند.

 

اخبار ورزشی - ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه