حضور «ت» در باشگاه استقلال با سفارش نماینده مجلس/ وزیر سابق به استیضاح تهدید شد. تاریخ انتشار : شنبه, 11 دی 1395 12:31. یکی از اعضای باشگاه استقلال با سفارش یک نماینده مجلس در این باشگاه سمت گرفته است و حضورش در این باشگاه ادامه دارد. به گزارش فارس، یکی از اعضای باشگاه استقلال با سفارش یک نماینده مجلس شورای اسلامی در این باشگاه سمت گرفته و مجددا با سفارش وی حضورش در این باشگاه ادامه دارد. «ت» که مدتی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بوده و اکنون هم در سمتی دیگر در این باشگاه فعالیت می‌کند علیرغ ...

حضور «ت» در باشگاه استقلال با سفارش نماینده مجلس/ وزیر سابق به استیضاح تهدید شد

تاریخ انتشار : شنبه, 11 دی 1395 12:31


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,باشگاه استقلال

یکی از اعضای باشگاه استقلال با سفارش یک نماینده مجلس در این باشگاه سمت گرفته است و حضورش در این باشگاه ادامه دارد.

 به گزارش  فارس، یکی از اعضای باشگاه استقلال با سفارش یک نماینده مجلس شورای اسلامی در این باشگاه سمت گرفته و مجددا با سفارش وی حضورش در این باشگاه ادامه دارد.

 

«ت» که مدتی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال بوده و اکنون هم در سمتی دیگر در این باشگاه فعالیت می‌کند علیرغم برخی انتقادات اعضای باشگاه به عملکرد وی و دخالتش در تصمیمات مدیریتی و فنی باشگاه، به دلیل فشار نماینده مجلس همچنان در عضویت این باشگاه است.

 

محمود گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان فرد یاد شده را از هیات مدیره استقلال کنار گذاشت اما به دلیل فشارهای نماینده مجلس (نماینده یکی از استان‌های جنوب غربی) و تهدید به استیضاح وزیر سابق زمینه حضور مجدد وی در باشگاه فراهم شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه