تاریخ انتشار : دوشنبه, 22 آذر 1395 11:14. وزیر ورزش و جوانان طی دیدار با مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن مطلع شدن از آخرین وضعیت این تیم، ابراز امیدواری کرد که آبی پوشان در لیگ قهرمانان نتیجه خوبی بگیرند. به گزارش مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان در دیدار با سید رضا افتخاری، مدیرعامل و علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال با اشاره به علاقمندان بی شمار دو تیم استقلال و پرسپولیس، آنها را سرمایه های مهم ورزش و فوتبال کشور دانست. مسعود سلطانی فر گفت: امیدوا ...

حمایت وزیر ورزش از مدیرعامل و سرمربی استقلال

تاریخ انتشار : دوشنبه, 22 آذر 1395 11:14


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,وزیر ورزش

وزیر ورزش و جوانان طی دیدار با مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن مطلع شدن از آخرین وضعیت این تیم، ابراز امیدواری کرد که آبی پوشان در لیگ قهرمانان نتیجه خوبی بگیرند.

 به گزارش مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان در دیدار با سید رضا افتخاری، مدیرعامل و علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال با اشاره به علاقمندان بی شمار دو تیم استقلال و پرسپولیس، آنها را سرمایه های مهم ورزش و فوتبال  کشور دانست.

 

مسعود سلطانی فر گفت: امیدوارم که استقلال بتواند از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با موفقیت رد شود و به همراه ۳ نماینده دیگر ایران، در مرحله نهایی این لیگ نتایج بهتری نسبت به گذشته بگیرند.

 

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به آخرین قهرمانی ایران در مسابقات باشگاه های آسیا گفت: بیش از دو دهه از این موضوع سپری شده و به نظرم فوتبال  ایران با تجربه چندین دوره لیگ حرفه ای، به رغم همه مشکلات و نیازهایی که باشگاه های فوتبال  دارند، این توان را دارد که مجددا نتایج درخشانی در این رقابت ها بگیرد.

 

سلطانی فر بعد از شنیدن گزارش افتخاری و منصوریان در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال  استقلال، از آنها خواست با قدرت و برنامه کار خود را دنبال و با نتایج خوب، دل هواداران را شاد کنند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه