تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 14:18. سرمربی صبا از حمایت علی پروین از خود تشکر کرد. به گزارش کاپ،به دنبال اتفاقات رخ داده در جشن باشگاه پرسپولیس و ابراز ناراحتی علی پروین،علی دایی در پیامی از وی تشکر کرد. در این پیام آمده است:. به نام برگزاری جشن سپاس تلاش دارند عقده هایشان را خالی کنند. نامدیرانی که با سهم خواهی پس از دربی و خروج از پیله خود و برش هر روزه کیک تولد، به یکباره تیم را از انگیزه خالی کردند و فرصت قهرمانی را از پرسپولیس و هوادارانش گرفتند حالا تلاش دارند خود را برجست ...

حمله بی سابقه دایی به مدیران پرسپولیس / دلقک بازی هایشان تمامی ندارد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 14:18


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,دایی

سرمربی صبا از حمایت علی پروین از خود تشکر کرد.

به گزارش کاپ،به دنبال اتفاقات رخ داده در جشن باشگاه پرسپولیس و ابراز ناراحتی علی پروین،علی دایی در پیامی از وی تشکر کرد.

در این پیام آمده است:

به نام برگزاری جشن سپاس تلاش دارند عقده هایشان را خالی کنند. نامدیرانی که با سهم خواهی پس از دربی و خروج از پیله خود و برش هر روزه کیک تولد، به یکباره تیم را از انگیزه خالی کردند و فرصت قهرمانی را از پرسپولیس و هوادارانش گرفتند حالا تلاش دارند خود را برجسته و بزرگ نشان دهند و در این راه دلقک بازی هایشان تمامی ندارد. ره گم کرده هایی که از بیراهه روابط سر از خوان شهرت و فوتبال درآورده اند کاش می دانستند این به ظاهر ارثیه شیرین به هیچ فرهادی وفاداری نکرده است.

بزرگی امثال علی پروین را با ملیجک بازی هایتان نمی توانند سلب کنید و مافوق قسم خورده شان که همه تلاشش در راستای حذف خاک خورده ها و جایگزینی ناکارآمدهاست این را باید تا حالا فهمیده باشد.

در جای جای دولت اگر هدف تدبیر و امید باشد در عرصه ورزش تبخیر امید است.ممنون از حمایت صادقانه استاد بزرگوار علی آقای پروین که بر من سمت معلمی دارد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه