خاطره شنیدنی بکهام استقلال از ماچرای کچل کردنش!. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 مهر 1395 11:23. نوازی می گوید در بانک ملی دوستی مهر به او گفت اول موهایش را بزند و بعد فوتبال بازی کند. به گزارش خبرآنلاین؛ عکسی قدیمی از تیم بانک ملی وجود دارد که برای محمد نوازی هافبک سابق آبی ها پر از خاطره است. نوازی وقتی این عکس را می بیند به خبرورزشی می گوید: «عجب عکسی. این عکس شروع فوتبال من را نشان می دهد. نشسته از راست من هستم. پشت سر من حسین خدای ایستاده که الان در کشتارگاه جیگرکی دارد. شماره 9 هم اکبر ...

خاطره شنیدنی بکهام استقلال از ماچرای کچل کردنش!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 مهر 1395 11:23


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,استقلال

نوازی می گوید در بانک ملی دوستی مهر به او گفت اول موهایش را بزند و بعد فوتبال بازی کند.

 به گزارش خبرآنلاین؛ عکسی قدیمی از تیم بانک ملی وجود دارد که برای محمد نوازی هافبک سابق آبی ها پر از خاطره است. نوازی وقتی این عکس را می بیند به خبرورزشی می گوید: «عجب عکسی. این عکس شروع فوتبال من را نشان می دهد. نشسته از راست من هستم. پشت سر من حسین خدای ایستاده که الان در کشتارگاه جیگرکی دارد.

 

شماره 9 هم اکبر محمدی است که سرمربی جوانان بود و الان کارشناس فوتبال است. شماره 7 هم سهیل کرمی است که الان دستیار حمید فرزانه در استقلال اهواز است. از شماره 3 اصلا خبر ندارم. گلرمان داوود فنایی است که رفت پرسپولیس. مرتضی صادقی هم در عکس هست.

 

او در تیم های پایه و جوانان امید تهران کار می کند. آن کچل که سمت راست نشسته هم که منم! از کچلی داستان دارد. یک سال استقلال بودم و بعد رفتم بانک ملی. علی دوستی مهر من را دید و گفت اول برو موهایت را کوتاه کن بعد بیا فوتبال بازی کن. منم عین سربازها رفتم و از ته زدم. دیگر به شما بگویم که شماره 11 هم لیث نوبری است. شماره 8 احمد عطایی. شماره 10 مهدی مهدوی کیا و شماره 23 هم علی آزاد اگر اشتباه نکنم.»

 

 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,استقلال

252 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه