خاطره مهرداد اولادی از بازی کره قبل از مرگش. تاریخ انتشار : دوشنبه, 19 مهر 1395 15:22. مهرداد گفته بود یکی از بهترین شب های عمرش، شب برد مقابل کره و صعود به جام جهانی بود. به گزارش خبرآنلاین؛ بازی ایران و کره جنوبی در راه است و تقابل با این تیم همیشه برای بازیکنان ملی ایران در برهه های مختلف خاطرات زیادی دارد. یکی از کسانی که همیشه در مصاحبه هایش درباره بازی کره جنوبی و آن صعود تاریخی به جام جهانی در سال 2013 حرف می زد، مهرداد اولادی بود؛ کسی که خیلی زود از جمع ما رفت. مهرداد در آن شب روی ن ...

خاطره مهرداد اولادی از بازی کره قبل از مرگش

تاریخ انتشار : دوشنبه, 19 مهر 1395 15:22


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,بازی ایران و کره جنوبی

مهرداد گفته بود یکی از بهترین شب های عمرش، شب برد مقابل کره و صعود به جام جهانی بود.

 به گزارش خبرآنلاین؛ بازی ایران و کره جنوبی در راه است و تقابل با این تیم همیشه برای بازیکنان ملی ایران در برهه های مختلف خاطرات زیادی دارد. یکی از کسانی که همیشه در مصاحبه هایش درباره بازی کره جنوبی و آن صعود تاریخی به جام جهانی در سال 2013 حرف می زد، مهرداد اولادی بود؛ کسی که خیلی زود از جمع ما رفت.

 

مهرداد در آن شب روی نیمکت تیم ملی بود و در آخرین مصاحبه اش با خبرآنلاین در این باره گفت: «راستش آن شب بهترین شب زندگی من بود. اصلا یک شب ویژه بود. با خودم فکر می کنم وقتی چنین شب مهمی کنار تیم ملی بودم و صعود کردیم، چرا دیگر نباید کنار تیم ملی باشم؟ دوست دارم دوباره یک روز برگردم و در تیم ملی بازی کنم. من شماره 10 ایران بودم.... حیف.» او ادامه داد: «آن شب خیلی خوش گذشت. حتی به کی روش گفتم اصلا مهم نبود من بازی کردم یا نه. مهم این بود که بردیم و دل مردم را شاد کردیم. در اتوبوس هم کلی بزن و بکوب داشتیم و هیچوقت اون شب را فراموش نمی کنم.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه