خبری که به شدت قلعه نویی را ناراحت کرد

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

 

اخبار ورزشی - خبری که به شدت قلعه نویی را ناراحت کرد

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب بازیکنان ملی‌پوش این تیم، جاسم کرار و مگویان برگزار شد.

 تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را برای دیدار مقابل فولاد نوین اهواز برگزار کرد. در تمرین امروز آبی‌پوشان ملی‌پوشان این تیم غایب بودند و آرش برهانی نیز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد. جاسم کرار و مگویان دو بازیکن خارجی استقلال هم در تمرین امروز حضور نداشتند تا باز هم تمرین مثل هفته گذشته روز خلوتی را سپری کند.

* آرش برهانی که طی چند روز گذشته شایعات زیادی مبنی بر اختلافش با قلعه‌نویی به گوش می‌رسید در ابتدای تمرین امروز نزد سرمربی استقلال رفت و برخورد گرمی با قلعه‌نویی داشت. مهاجم استقلال که قصد داشت با امضای بازیکنان روی یک توپ آن را به یک موسسه خیریه اهدا کند از قلعه‌نویی خواست تا این توپ را امضا کرده که سرمربی استقلال را هم انجام داد. برهانی سپس آخرین وضعیت پای آسیب‌دیده خود را به قلعه نویی توضیح داد و از وی اجازه گرفت تا به کلینیک برود. این بازیکن دیدار استقلال در جام حذفی را از دست داده است.

* با توجه به اینکه تمرین امروز آبی‌پوشان در کمپ مرحوم حجازی برگزار می‌شد حسن خاوری مدیر کمپ مرحوم حجازی توضیحاتی را در خصوص وضعیت چمن به قلعه‌نویی ارائه کرد.

* سرمربی تیم استقلال در حاشیه تمرین امروز پیگیر نتایج بازی‌های جام حذفی بود و در این خصوص سوالاتی را می‌پرسید. البته بازیکنان استقلال هم از شکست صبای قم متعجب شده بودند.

* حنیف عمران‌زاده که در تمرین روز گذشته حضور نداشت امروز به صورت اختصاصی تمرینات هوازی و بدنسازی را پشت سر گذاشت.

* هنوز چند دقیقه‌ای از آغاز تمرین استقلال نگذشته بود که مارکار آقاجانیان و دکتر پرهام خانلری در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شده و با در دست داشتن یک عکس ام‌آر‌آی وضعیت هاشم بیک‌زاده را به امیر قلعه نویی منتقل کردند. سرمربی تیم استقلال هم بعد از شنیدن این خبر به شدت در هم فرو رفت و ناراحتی در چهره او کاملا پیدا بود.

* پسر علی اکبر ولایتی یکی از رجال سیاسی امروز در محل تمرین حاضر شد و برای دقایقی در کنار سرمربی استقلال حضور پیدا کرد.

* میرشاد ماجدی سرپرست آبی‌پوشان در تمرین امروز حضور داشت و برای دقایقی با قلعه‌نویی و مارکار آقاجانیان گفت‌وگو کرد.

* محور اصلی تمرینات امروز کار تاکتیکی زیر نظر سایر اعضای کادر فنی بود و قلعه‌نویی هم در حالی که مشغول گفت‌وگو با آقاجانیان و خانلری بود تمرینات را نظاره‌گر می‌شد.

تیم فوتبال استقلال ساعت 9 صبح فردا تهران را به مقصد اهواز ترک خواهد و پس از استقرار در هتل نیشکر اهواز خود را برای دیدار روز شنبه مقابل فولاد نوین آماده خواهد کرد. آبی‌پوشان روز شنبه پس از بازی با فولاد نوین تهران را به مقصد مشهد ترک می‌کنند و در هتل کوثر این شهر مستقر خواهند شد.
اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه