تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 10:34. استقلال در تلاش است تا قرارداد حیدری را یک فصل دیگر هم تمدید کند. به گزارش خبرآنلاین؛ خسرو حیدری هافبک راست استقلال که در فصل تمام شده لیگ برتر،هر زمان در ترکیب این تیم بود توانست بازی خوبی انجام دهد، یک فصل دیگر با آبی ها قرارداد دارد. خسرو از جمله بازیکنانی است که به طور قطع در فصل آینده هم در این باشگاه می ماند. حتی خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که آبی ها می خواهند قرارداد این بازیکن را یک فصل دیگر هم تمدید کنند تا این بازیکن دو فصل در استقل ...

خسرو حیدری در استقلال می ماند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 10:34


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,حیدری

استقلال در تلاش است تا قرارداد حیدری را یک فصل دیگر هم تمدید کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ خسرو حیدری هافبک راست استقلال که در فصل تمام شده لیگ برتر،هر زمان در ترکیب این تیم بود توانست بازی خوبی انجام دهد، یک فصل دیگر با آبی ها قرارداد دارد. خسرو از جمله بازیکنانی است که ��ه طور قطع در فصل آینده هم در این باشگاه می ماند.

 

حتی خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که آبی ها می خواهند قرارداد این بازیکن را یک فصل دیگر هم تمدید کنند تا این بازیکن دو فصل در استقلال باشد. حیدری به دلیل محرومیت بازی فینال حذفی را از دست داده و در واقع آخرین بازی فصلش را مقابل صبا برای آبی ها انجام داد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه