ورزش > لیگ برتر - مربیان لیگ برتری در پایان بازی های هفته بیست و هشتم از بازی های حساس تیم شان گفتند.

خشم تونی از پزشک تیم/عذرخواهی از مردم ام آی اس و رویای قهرمانی حسین آقا - تصویر 1

خشم تونی از پزشک تیم/عذرخواهی از مردم ام آی اس و رویای قهرمانی حسین آقا

ورزش > لیگ برتر - مربیان لیگ برتری در پایان بازی های هفته بیست و هشتم از بازی های حساس تیم شان گفتند.

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در پایان بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر ، اولیویرا شاکی بود از تیم پزشکی تیمش و فرکی قدردان زمین و زمان بود که دست به دست هم داده تا تیم او شانس بالایی برای قهرمانی داشته باشد. کمالوند که ترمز تراکتور را کشیده طوری سخن گفت تا همه بدانند .

اسکوچیچ که با تساوی در انزلی شانس قهرمانی فولاد را از بین برد در این باره گفت:« قبل از هر چیزی خوشحالم که بعد از یک سال به انزلی آمدم و دوستان خوبم را در این شهر ملاقات کردم. ناراحتم که مساوی کردیم و با این نتیجه شرایط مان کمی سخت شد. در 45 دقیقه اول از عملکرد بازیکنان راضی بودم چرا که بازی را خوب کنترل کردیم اما متأسفانه در نیمه دوم خط میانی بازی را از دست دادیم.»

 او سپس درباره بازگشت به انزلی و برخورد گرم هواداران ملوان هم گفت:«ممنونم از این همه تشویق هواداران اما من هنوز کمی از فصل قبل طلب دارم و پول هایم را نگرفته ام!»

حسین فرکی که توانست با پیروزی برابر استقلال خوزستان ، شانس قهرمانی تیم را دوچندان کند در این باره گفت:« خوشحالم که طبق برنامه پیش می رویم. بازی سختی بود اما خوب تمام شد. بازی در این گرمای اهواز کار دشواری بود. ولی امتیاز کامل را گرفتیم.شرایط تیم‌های بالای جدول بسیار حساس است و در دیدارهای باقیمانده هر تیمی بتواند از تجربه توان فنی و روحیه بالا استفاده کند قهرمان می‌شود که امیدوارم این قهرمانی نصیب ما شود چون فاکتورهایش را داریم.»

اما یکی از چهره های ویژه این هفته فراز کمالوند بود. او با گسترش ترمز تراکتورسازی ، تیمی را که خودش سنگ بنای اوجگیری دوباره اش را گذاشته . فراز بعد از بازی گفت:« اینکه امروز بازی مساوی شد از نظر امتیازی تبریز ضرر کرد. فکر نکنم هیچ آذربایجانی دوست داشته باشد یک سهمیه تبریز کم شود و ما برای حفظ این سهمیه جنگیدیم. اگر 4 ماه است در گسترش هستم 4 سال جوانی ام را در تراکتورسازی گذاشتم از همه بیشتر به این تیم تعصب داشتم بعد از دیدار مقابل پرسپولیس و بازی تراکتورسازی با استقلال امیدوارم در دیدار مقابل نفت تهران جشن قهرمانی را برگزار کنیم.»

بعد از بازی ذوب آهن و نفت مسحد سلیمان هم بهروز مکوندی ، مربی جوان و پر انرژی که تیمش تقریبا از ماندن در لیگ ناامید شد از مردم شهرشان عذر خواست و گفت:«برای این باخت عذر می خواهم. عذر می خواهم برای اینکه دیگر تقریبا صعودمان قطعی شده اما این سقوط را برنامه ریزان برای ما رقم زدند.»

یحیی گل محمدی سرمربی ذوب آهن هم که تیمش با نتایج عالی نیم فصل دوم همچنان اوج می گیرد و به سهمیه آسیایی نزدیک و نزدیک تر می شود ، گفت:« این یک موقعیت خوب برای ذوب‌آهن است از این مسئله خیلی خوشحالم این روند امیدوارم ادامه داشته باشد و از لیگ برتر سهمیه آسیا را بگیریم که این موضوع خیلی برای ما مهم است. از هواداران نیز تشکر می‌کنم آنها خیلی خوب تیم را حمایت کردند اما انتظار داشتیم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند. امیدوارم هفته آینده که بازی حساسی مقابل ملوان داریم هواداران تیم‌ را خوب حمایت کنند و باعث دلگرمی ما شوند.»

و مرزبان که تیمش در دقایق نهایی به نفت تهران باخت هم گفت:« مشکلات پدیده در چند وقت گذشته کارمان را سخت کرده است اما بچه‌ها باید بدانند برای سال آینده باید از حالا خودشان را نشان بدهند.» تونی اولیویرا سرمربی تراکتور که ناکام بزرگ هفته بود هم به شدت از پزشکان تیمش گلایه کرد و گفت:« مصدومیت بازیکنان تراکتورسازی را ببینید. گردانی 3 روز است به خاطر مصدومیت به تمرین نمی آید و نه پزشک به من گفته مصدوم است و نه از مسئولان تیم کسی چیزی گفته است. امروز شیروند را جای او به زمین فرستادم که 4 ماه است تمرین نکرده است. آقایی هم مصدوم بود. در کل 2 تعویض می‌توانستم انجام دهم و 3 مدافع روی نیمکت داشتیم.»

فرهاد کاظمی هم که تیمش به لطف پیروزی برابر سایپا امیدوار شد ، گفت:« من از رختکن متوجه شدم که درگیری‌هایی بعد از بازی  به وجود آمده، در مورد پنالتی هم باید بگویم که داور خطایی گرفت که هیچ برخوردی صورت نگرفته بود و اتفاق خاصی رخ نداد. ما از داوری ها تا به حال 7 امتیاز از دست دادیم اما گلایه نکردیم.»

4141

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه