ورزش > لیگ برتر - پس از مدت ها جنجال، حاشیه و شایعه در اطراف باشگاه تراکتورسازی، بالاخره رسول خطیبی سرمربی این تیم در لیگ چهاردهم شد.

خطیبی: مردم تبریز مرا فرزند خود بدانند / عشق به تراکتور در رگ هایم است - تصویر 1

خطیبی: مردم تبریز مرا فرزند خود بدانند / عشق به تراکتور در رگ هایم است

ورزش > لیگ برتر - پس از مدت ها جنجال، حاشیه و شایعه در اطراف باشگاه تراکتورسازی، بالاخره رسول خطیبی سرمربی این تیم در لیگ چهاردهم شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خطیبی به محض اتمام جلسه با مدیران تراکتورسازی ��ه خبرآنلاین گفت: همه ایران می دانند که من فرزند تبریز هستم و فرزند تبریز کسی است که عشق به تراکتورسازی، تبریز و آذربایجان را مثل خون در رگ هایش دارد.
خطیبی اضافه کرد: بی نهایت خوشحالم که در خانه ام به من هم جایگاه رسید و حالا باید مثل همان تماشاگرانی که در سرمای تبریز با تمام وجودشان تیم را تشویق می کنند و مهم ترین و موثرترین بازیکن تراکتور البته روی سکوها هستند، برای افتخارآفرینی در تراکتور تلاش کنم. البته من دست خالی و به تنهایی کاری از دستم برنمی آید و به کمک همه هواداران نیاز دارم. امیدوارم تمام مردم تبریز، مرا فرزند خودشان بدانند و به من و بازیکنان، به تراکتورسازی و به عشق اول و آخرشان کمک کنند تا در کنار هم، قله های موفقیت را فتح کنیم. دوست دارم در این روز که صاحب اعتماد مسئولان شده ام، از همگی آنها تشکر کنم و آرزو دارم در لیگ چهاردهم، نماینده ای بومی و شایسته برای تبریز باشیم.
43 43

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه