خلعتبری:از بازی در استقلال استقبال می کنم/ درباره سپاهان حرف خواهم زد. تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 14:50. مهاجم فصل گذشته سپاهان گفت: اگر در لیست خرید استقلال برای فصل آینده حضور داشته باشم استقبال می کنم. به گزارش کاپ، مدیربرنامه های محمدرضا خلعتبری با استقلالی ها مذاکره کرده است. وی با تایید این خبر به کاپ اظهار داشت: مدیر برنامه هایم به من گفت مذاکره هایی با باشگاه استقلال در خصوص پیشنهاد استقلال انجام داده است ولی خودم هنوز صحبتی با استقلالی ها نداشتم. وی ادامه داد: هر فوتبا ...

خلعتبری:از بازی در استقلال استقبال می کنم/ درباره سپاهان حرف خواهم زد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 14:50


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,خلعتبری

مهاجم فصل گذشته سپاهان گفت: اگر در لیست خرید استقلال برای فصل آینده حضور داشته باشم استقبال می کنم.

 به گزارش کاپ، مدیربرنامه های محمدرضا خلعتبری با استقلالی ها مذاکره کرده است.

وی با تایید این خبر به کاپ اظهار داشت: مدیر برنامه هایم به من گفت مذاکره هایی با باشگاه استقلال در خصوص پیشنهاد استقلال انجام داده است ولی خودم هنوز صحبتی با استقلالی ها نداشتم.

وی ادامه داد: هر فوتبالیستی دوست دارد در تیم های استقلال و پرسپولیس بازی کند من هم از این قائده مستثنی نیستم. اگر در لیست خرید استقلال برای فصل آینده حضور داشته باشم استقبال می کنم.

خلعتبری درباره اتفاقات فصل گذشته سپاهان خاطرنشان کرد  فعلا در این باره نمی خواهم صحبت کنم.با این وجود در روزهای آینده در این باره صحبت های مفصلی انجام خواهم داد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه