تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 تیر 1395 12:08. سرمربی استقلال می گوید اگر بین آبی ها اتحاد باشد تیمش موفق خواهد شد. به گزارش خبرآنلاین؛ دعوای اعضای سابق کادر فنی استقلال و اتهام خیانت به بعضی بازیکنان استقلال، فضای بدی را اطراف این تیم به وجود آورده. علیرضا منصوریان هم به خاطر این اتفاقات دلخور است. سرمربی استقلال که از روز اول روی دو نکته کلیدی تاکید کرده، این باره هم می گوید: «چند بار گفتم. باز هم می گویم. امسال شعار ما استقلال، حمایت حمایت و استقلال اتحاد، اتحاد است. اگر استقلالی ها می ...

خواسته منصوریان پس از جنجال های اخیر / استقلال حمایت، استقلال اتحاد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 تیر 1395 12:08


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,منصوریان

سرمربی استقلال می گوید اگر بین آبی ها اتحاد باشد تیمش موفق خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ دعوای اعضای سابق کادر فنی استقلال و اتهام خیانت به بعضی بازیکنان استقلال، فضای بدی را اطراف این تیم به وجود آورده. علیرضا منصوریان هم به خاطر این اتفاقات دلخور است. سرمربی استقلال که از روز اول روی دو نکته کلیدی تاکید کرده، این باره هم می گوید: «چند بار گفتم. باز هم می گویم. امسال شعار ما استقلال، حمایت حمایت و استقلال اتحاد، اتحاد است. اگر استقلالی ها می خواهند این فصل تیم شان نتیجه بگیرد باید هم حمایت کنند و هم اتحاد داشته باشند.

 

اگر اتحاد نداشته باشیم، ضربه می خوریم.» نکته اینجاست که همین چند روز قبل، علیرضا منصوریان در مصاحبه جالبی اتفاقات اخیر را پیش بینی کرد و در مصاحبه ای گفته بود: «استقلال هر چه در این سال ها خورده، از خودی هاست.» حالا منصوریان بار دیگر همه را به آرامش دعوت می کند. او درباره این جنجال ها می گوید: «این چیزها به منصوریان ضربه نمی زند، به استقلال ضربه می زند. تیم است که ضربه می خورد نه علیرضا منصوریان. هواداران از تیم توقع نتیجه گیری دارند و قطعا اگر حمایت و اتحاد باشد نتیجه خواهیم گرفت.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه