دبیرکل فدراسیون آماده مناظره زنده با کی روش. تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 آبان 1394 11:05. نکته مهم اینکه کمیته فنی و کمیته تیم های ملی هم زیرنظر دبیرکل است و این کمیته فنی است که حتی می تواند تصمیم به ابقا یا اخراج سرمربی تیم های مختلف ملی بگیرد!». علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از اظهارات کی روش در برنامه نود، سرمربی تیم ملی را به مناظره در برنامه دیشب نود دعوت کرد. پس از آنکه کارلوس کی روش در برنامه نود، اعلام کرد که علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال، پرونده آل اشپورت و حتی مهردادخ ...

دبیرکل فدراسیون آماده مناظره زنده با کی روش

تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 آبان 1394 11:05


نکته مهم اینکه کمیته فنی و کمیته تیم های ملی هم زیرنظر دبیرکل است و این کمیته فنی است که حتی می تواند تصمیم به ابقا یا اخراج سرمربی تیم های مختلف ملی بگیرد!»

علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از اظهارات کی روش در برنامه نود، سرمربی تیم ملی را به مناظره در برنامه دیشب نود دعوت کرد.

پس از آنکه کارلوس کی روش در برنامه نود، اعلام کرد که علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال، پرونده آل اشپورت و حتی مهردادخانبان را به کمیته اخلاق ارجاع داده است، دبیرکل فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی را به مناظره در برنامه نود دعوت کرد.

 

اخبار,اخبار ورزشی,علیرضا اسدی


سایت برنامه نود نوشته که این خبر را ناصرفریادشیران به آنها داده و گفت که با تماس تلفنی که با دبیرکل فدراسیون فوتبال داشته است وی اعلام کرده کی روش را به مناظره حضوری در برنامه ۹۰ دعوت می کند .

این در حالی است که البته از نظر چارت فدراسیون، دبیرکل مقام بالاتری نسبت به سرمربی تیم ملی دارد و دبیرکل کمیته هاست و مسئول کمیته هاست. کمیته تیم های ملی هم زیر نظر وی است و حالا چنین مقامی تصمیم به مناظره با کی روش گرفته است.

نکته مهم اینکه کمیته فنی و کمیته تیم های ملی هم زیرنظر دبیرکل است و این کمیته فنی است که حتی می تواند تصمیم به ابقا یا اخراج سرمربی تیم های مختلف ملی بگیرد.

اخبار ورزشی - تابناک

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه