ورزش > لیگ برتر - حمید درخشان گفت که بازیکن فولاد از طریق یک واسطه با او تماس گرفته است.

درخشان:بازیکن فولاد خودش به من زنگ زد نه من به او/سعداوی:تاحالا که ادعا می‌کردید اصلا با اوحرف نزدید - تصویر 1

درخشان:بازیکن فولاد خودش به من زنگ زد نه من به او/سعداوی:تاحالا که ادعا می‌کردید اصلا با اوحرف نزدید

ورزش > لیگ برتر - حمید درخشان گفت که بازیکن فولاد از طریق یک واسطه با او تماس گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نعیم سعداوی مربی فولاد خوزستان در برنامه نود بحث تماس‌های مشکوک با بازیکنان فولاد را پیش کشید. او صدای ضبط شده حمید درخشان را در برنامه نود پخش کرد که از بازیکن فولاد می‌پرسید چند سال از قراردادش باقی مانده است. حمید درخشان هم روی خط برنامه نود آمد و گفت: «بازیکن فولاد 5 بار با من تماس گرفت و من جواب ندادم. آخرش یک دوستی را واسطه کرد و خواهش کرد که تلفنش را جواب بدهم. ایشان تمایل داشت که به پرسپولیس بیاید و من هم از او پرسیدم که وضعیتت چطوری است؟ گفت قرارداد دارم و من هم گفتم خداحافظ.»
در این لحظه سعداوی گفت: «تا قبل از این، ادعای دوستان این بوده که هیچ تماسی برقرار نشده. آن‌ها فکر نمی‌کردند که ما فایل صوتی این تماس‌ها را داشته باشیم. ولی سیاست باشگاه فولاد دوری از حاشیه‌هاست. فایل صوتی این مکالمات هم موجود است. دوستان این کار را انجام داده‌اند و می‌خواهند کار خودشان را توجیه کنند. ایشان در جایگاه سرمربی پرسپولیس حق نداشتند با هیچ توجیهی چنین تماسی را برقرار کنند.»
پس از آن رسول خطیبی هم که نام او در این ماجرا مطرح شده بود به روی خط برنامه نود آمد و گفت: «آقای سعداوی می‌گوید خطیبی تماس گرفته ولی ایشان نباید تهمت بزند. 20 روز قبل یکی از مدیر برنامه ها به من زنگ زد و گفت که عبدالله‌زاده بازیکن فولاد سرباز شده. گفتم من نه لیستی داده‌ام و نه بازیکن سرباز می‌خواهم. من با بازیکن تماس نگرفتم. امروز هم گفتم که بازیکن سرباز نمی‌خواهم. ما فردا با فولاد بازی داریم و این کارها را می‌کنند که روی آن مسابقه تاثیر داشته باشد.»
سعداوی هم در پایان این بحث گفت: «تا قبل از این دوستان ادعا می‌کردند تماسی برقرار نشده ولی الان مشخص شد که صحبت انجام شده. اینکه چه کسی برای اولین بار تماس گرفته هم مدارکش در اختیار ما هست. ما فردا به کمیته انضباطی شکایت می‌کنیم.»
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه