درخواست هیات رییسه از کفاشیان: نبی و آیت‌اللهی برکنار شوند + متن نامه

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت


 اخبار ورزشی - درخواست هیات رییسه از کفاشیان: نبی و آیت‌اللهی برکنار شوند + متن نامه

اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال عزل نایب رییس اول و دبیر کل فدراسیون فوتبال را خواستار شدند.

  در نامه‌ای که اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال به علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌اند خواستار عزل آیت‌اللهی و محمد نبی از سمت‌های نایب رییسی و دبیرکلی فدراسیون فوتبال شده‌اند.

در این نامه که به امضای تمام اعضا رسیده است، هیات رییسه فدراسیون این خواسته را جزو وظایف خود دانسته و خواستار انتخاب افراد واجد شرایط برای سمت‌های دبیرکلی و نایب رییسی شده است.

در متن این نامه که در اختیار خبرگزاری ایسنا قرار گرفته آمده است:

برادر گرامی جناب آقای کفاشیان
ریاست محترم فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام با عنایت به اختیارات قانونی هیات رییسه مندرج در اساسنامه فدراسیون تصمیمات ذیل اتخاذ گردیده است، لذا استدعا می‌شود با استناد به بند 5 از ماده 36 اساسنامه مذکور مقرر فرمایید در مهلت قانونی (حداکثر ظرف 48 ساعت) این تصمیمات اجرایی گردد.

1- ضمن تشکر از جناب آقای نبی به عنوان دبیرکل در طول تصدی این مسئولیت بر اساس بند 6 در ماده 35 (اختیارات قانونی هیات رییسه) نسبت به عزل مشار الیه اقدام و فرد واجد شرایط این سمت در مهلت قانونی جهت بررسی و اخذ مصوبه هیات رییسه معرفی گردد.

2- با توجه به مسئولیت‌ها و مشغله‌های متعدد نایب رییس محترم اول فدراسیون با استناد بند 2 در ماده 35 (اختیارات هیات رییسه) نسبت به عزل آقای آیت‌اللهی از مسئولیت سرپرست کمیته فنی و توسعه در مهلت قانونی قید شده در اساسنامه اقدام و فرد واحد شرایط این مسئولیت جهت بررسی و اخذ مصوبه هیات رییسه معرفی گردد.

کلیه اعضا از حسن مدیریت و درایت حضرتعالی خصوصا اجرای مصوبات قانونی اساسنامه فدراسیون که همواره مورد اهتمام و احترام جنابعالی می‌باشد تشکر و قدردانی می‌نمایند.

تاج نایب رییس دوم فدراسیون – دکتر شجاعی نایب رییس سوم فدراسیون – بهروان عضو هیات رییسه – بهاروند عضو هیات رییسه – فنبرزاده عضو هیات رییسه فدراسیون – اصفهانیان عضو هیات رییسه فدراسیون – عزیزی خادم عضو هیات رییسه فدراسیون

بسمه تعالی


پیرو مذاکره با آقای کفاشیان درخواست ایشان مبنی بر مهلت یک هفته‌ای جهت تشکیل جلسه هیات رئیسه پس از یک هفته شرح متن و با توجه به امضاء کلیه عزیزان اجرایی شود.

 

اخبار,اخبارورزشی,عزل نایب رییس اول, عزل دبیر کل فدراسیون فوتبال

 

 اخبار ورزشی  - ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه