ورزش > والیبال - در پایان بازی پیکان و بانک سرمایه بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند.

درگیری در لیگ برتر والیبال/ محرومیت دو بازیکن تا اطلاع ثانوی - تصویر 1

درگیری در لیگ برتر والیبال/ محرومیت دو بازیکن تا اطلاع ثانوی

ورزش > والیبال - در پایان بازی پیکان و بانک سرمایه بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛بانک سرمایه در یک روز پر تنش موفق شد تیم پیکان را شکست دهد اما این بازی والیبال در پایان با تنش های زیادی همراه بود.

این اتفاق در حالی افتاده است که شاهدان ماجرا ورملیو بازیکن پیکانی ها را عامل اصلی اختلاف ها می دانند.مصطفی کارخانه،مهدوی و بازیکنان بانک سرمایه هم همین حرف را می زنند و بر این عقیده هستند که بازیکن خارجی پیکان زیر تور به آنها فحاشی کرده است اما حرف ورمیلیو با آنها فرق می کند.او بر این عقیده است که مهدوی پای او را زده و  وی قصد شکایت به سازمان لیگ را دارد.

درگیری ها در این بازی در حالی اتفاق افتاده است که به گزارش سایت فدراسیون والیبال و براساس اعلام سازمان لیگ، ورمیلیو، کاپیتان تیم پیکان تهران و مهدی مهدوی، کاپیتان تیم بانک سرمایه به علت رفتار ناشایست پس از این مسابقه تا اطلاع ثانوی و تشکیل کمیته انضباطی از حضور در دیدارهای لیگ برتر والیبال محروم می‌شوند.

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال هم درباره این اتفاقات می گوید:« در بروز این اتفاق‌ها مسئولان، کادر فنی و بازیکنان دو تیم مقصر خواهند بود. کمیته انضباطی فدراسیون والیبال پس از بررسی دقیق موضوع و دریافت گزارش‌ها با خاطیان و مسببان برخورد شدیدی خواهد کرد.»

 

 

 

251 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه