تاریخ انتشار : چهارشنبه, 12 خرداد 1395 11:01. علیرضا منصوریان سرمربی فصل گذشته نفت به احتمال زیاد تا ساعتی دیگر به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی خواهد شد. به گزارش ورزش سه، با تمام جام حذفی و معرفی علیرضا منصوریان استقلال تیم پرطرفدار تهرانی وارد بازار نقل و انتقالات خواهد شد اگرچه ظاهرا علیرضا منصوریان در دو هفته گذشته با بازیکنان مدنظرش گفتگوهایی فصلی انجام داده و به نتایج جدی با آنها دست یافته است. منصوریان در اولین حرکت قصد دارد 5 بازیکن اسمی را به جمع استقلالی ها اضافه کند که اسامی آن ...

در انتظار اولین خرید بزرگ بازار نقل و انتقالات

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 12 خرداد 1395 11:01


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

علیرضا منصوریان سرمربی فصل گذشته نفت به احتمال زیاد تا ساعتی دیگر به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی خواهد شد.

به گزارش ورزش سه، با تمام جام حذفی و معرفی علیرضا منصوریان استقلال تیم پرطرفدار تهرانی وارد بازار نقل و انتقالات خواهد شد اگرچه ظاهرا علیرضا منصوریان در دو هفته گذشته با بازیکنان مدنظرش گفتگوهایی فصلی انجام داده و به نتایج جدی با آنها دست یافته است.

منصوریان در اولین حرکت قصد دارد 5 بازیکن اسمی را به جمع استقلالی ها اضافه کند که اسامی آنها در روزهای گذشته در رسانه ها منتشر شده است. بازیکنانی از نفت، سپاهان و تراکتورسازی چهره های مدنظر منصوریان هستند که برای ترمیم نقاط ضعف استقلال به این تیم اضافه می شوند.

همچنین با این اتفاق، بازار نقل و انتقالات در انتظار آغاز خریدهای بزرگ خواهد بود. در حال حاضر دو تیم استقلال و پرسپولیس قصد استخدام وحید امیری، کاوه رضایی و مهدی ترابی را دارند. این 3 چهره جوان و موثر تیم ملی با پیشنهادهای هر دو باشگاه روبه رو هستند. یقینا  استخدام هر یک از این سه چهره کفه فصل نقل و انتقالات به سمت تیمی که قادر به استخدام آنها باشد، سنگین خواهد کرد. در این جنگ پرسپولیسی ها برانکو را دارند و استقلالی ها علیرضا منصوریان همواره روابطش با بازیکنان زبانزد خاص و عام بوده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه