ورزش > لیگ برتر - مربی تیم فوتبال راه‌آهن اعتقاد دارد که روند و شکل بازی مقابل استقلال به نفع تیمش بوده است.

دستیار استیلی: امیدوارم استقلال با این برد از بحران خارج شده باشد - تصویر 1

دستیار استیلی: امیدوارم استقلال با این برد از بحران خارج شده باشد

ورزش > لیگ برتر - مربی تیم فوتبال راه‌آهن اعتقاد دارد که روند و شکل بازی مقابل استقلال به نفع تیمش بوده است.

به گزارش تسنیم، علی لطیفی پس از پایان دیدار استقلال و راه‌آهن که با شکست یک بر صفر راه‌آهنی‌ها همراه بود به جای حمید استیلی در کنفرانس خبری حاضر شد و گفت: استیلی سرحال نبود و من پاسخگو هستم. بازی در نیمه اول به هیچ وجه چنگی به دل نزد و به خصوص تیم ما به هیچ وجه خوب نبود. هر چقدر به پایان بازی نزدیک شدیم روند تیم ما هم بهتر شد. با تعویض‌هایی که استیلی انجام داد روند تیم ما در نیمه دوم پیشرفت زیادی کرد که روند شکل بازی به نفع ما شد. موقعیت‌های زیادی هم داشتیم اما نتوانستیم استفاده کنیم.
وی افزود: نیمه اول بدترین بازی فصل ما بود اما در نیمه دوم به خصوص در 20، 25 دقیقه پایانی بهترین بازی ما در این فصل انجام شد. به تیم استقلال و تماشاگران آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم آبی‌پوشان با این پیروزی از بحران فعلی خارج شوند.
مربی تیم راه‌آهن در پاسخ به این سوال که چرا با وجود مشکل گلزنی رضا خالقی‌فر راهی پرسپولیس شده است، تصریح کرد: حضور خالقی‌فر در پرسپولیس با تصمیم استیلی بود و او به این جهت چنین تصمیمی را گرفت که پول خوبی نصیب باشگاه شد. با در اختیار داشتن بازیکنان جوان می‌توانیم جای خالی بازیکن خوبی مانند خالقی‌فر را به خوبی پر کنیم و مطمئنا نبود او حس نخواهد شد. باید بگویم از خالقی‌فر در پست مهاجم استفاده نمی‌کردیم و او در خط هافبک به راه‌آهن کمک می‌کرد.
لطیفی یادآور شد: از بازیکنان می‌خواهیم که گلزنی کنند اما چندان روی این موضوع تاکید نداریم. می‌خواهیم آنها بیشتر کارهای تاکتیکی را به بهترین شکل انجام دهند و همین برای ما بس است. در نیمه دوم دیدید که با آمدن بازیکن جوانی مانند علی علیپور روند بازی به کلی تغییر کرد و ما باید از این بازیکنان بیشتر استفاده کنیم. مطمئنا با برنامه‌های استیلی جوانانی مانند علیپور بهتر از این خواهند شد و شک ندارم که این بازیکن بهترین مهاجم ایران خواهد شد.
وی با بیان اینکه سیاست باشگاه راه‌آهن استفاده از بازیکنان جوان است، خاطر نشان کرد: ترجیح می‌دهیم از بین بازیکنان با تجربه و جوان بیشتر از جوان‌ها استفاده کنیم چرا که سال‌هاست این بازیکنان در فوتبال ما نبوده‌اند و به همین دلیل دچار مشکلات فعلی شده‌ایم. افتی که در فوتبال ایران مشاهده می‌کنیم به این دلیل است که مربیان به بازیکنان جوان بها نداده‌اند و بیشتر دنبال بازیکنان با تجربه بودند. همین موضوع باعث شد که نزول شدیدی در فوتبال داشته باشیم.
مربی تیم راه‌آهن درباره اینکه قرار بود خالقی‌فر با محمدرضا خانزاده معاوضه شود اما چرا این اتفاق رخ نداد و‌ آیا بازیکنی از پرسپولیس به راه‌آهن اضافه خواهد شد یا نه، گفت: حمید استیلی در این خصوص تصمیم‌گیرنده است. بازیکنی را می‌خواهیم که با افتخار به راه‌آهن باید چون اینجا فوتبال را به آنها آموزش می‌دهیم. استیلی با فرصت‌ دادن به بازیکنان جوان و ارائه یک فوتبال تاکتیکی باعث رشد آنها می‌شود و دوست داریم بازیکنانی مانند خانزاده اگر می‌خواهند به راه‌آهن بیایند با عشق این کار را انجام دهند.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه