ورزش > فوتبال ملی - ایسنا نوشت: مربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برخی رسانه‌ها با دامن زدن به اختلاف کی‌روش و برانکو برای خود خوراک خبری درست می‌کنند.

دستیار برانکو مقابل کی روش از او حمایت نکرد/ باقری: کارلوس موفقیت تیم ملی را می خواهد - تصویر 1

دستیار برانکو مقابل کی روش از او حمایت نکرد/ باقری: کارلوس موفقیت تیم ملی را می خواهد

ورزش > فوتبال ملی - ایسنا نوشت: مربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برخی رسانه‌ها با دامن زدن به اختلاف کی‌روش و برانکو برای خود خوراک خبری درست می‌کنند.

کریم باقری درباره آخرین وضعیت قراردادش با باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: چند روز قبل به باشگاه پرسپولیس رفتم تا در زمینه همکاری‌ام با این باشگاه صحبت کنیم. مذاکرات خوبی هم با این باشگاه انجام شد و قرار بر این شد که پیش‌قرارداد من را آماده کنند و با من تماس بگیرند تا به باشگاه بروم و آن را امضا کنم. از همان روز تا به الان منتظر تماس‌شان هستم اما هیچ گونه تماسی با من گرفته نشده است.
باقری در پاسخ به این سوال که شاید باشگاه خواهان همکاری با شما نیست گفت: مشکلی وجود ندارد. یک روز من را می‌خواستند و با من همکاری می‌کردند و یک روز هم شاید بخواهند به من بگویند که به همکاری‌مان ادامه ندهیم. من با این موضوع هیچ مشکلی ندارم و اگر کنار پرسپولیس هم نباشم برایشان دعا خواهم کرد. با موفقیت‌هایشان خوشحال خواهم شد.
باقری در بخش دیگری از صحبت‌هایش به اختلافات میان کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ اشاره کرد و گفت: من فکر می‌کنم این اختلافات برای رسانه‌ها بد نیست و بلکه خوشایند است. آن‌ها به این اختلافات دامن می‌زنند تا برای خودشان خوراک خبری ایجاد کنند اما باید بدانند با این گونه کارها فقط به فوتبال ایران لطمه وارد می‌شود. بهتر است هرچه زودتر فدراسیون فوتبال وارد عمل شود و میان این دو یک تعامل مناسب ایجاد کند زیرا به اعتقاد من هر دوی این مربیان حق دارند.
وی افزود: برانکو ایوانکوویچ برای موفقیت پرسپولیس تلاش کرده و برنامه خود را دارد. کی‌روش هم یک برنامه مناسب را برای صعود تیم ملی به جام جهانی تدوین کرده و می‌خواهد آن را اجرایی کند. هر دوی آن‌ها برای موفقیت فوتبال ایران تلاش می‌کنند اما بروز این اختلافات فقط به این فوتبال لطمه می‌زند. همان طور که گفتم بهتر است فدراسیون فوتبال هرچه زودتر میان این دو تعامل ایجاد کند تا هم تیم ملی راه صعود به جام جهانی را راحت طی کند و هم باشگاه‌ها برنامه‌های خودشان را اجرایی کنند.
وی تصریح کرد: من در تفکرات کی‌روش نیستم که بدانم چرا می‌خواسته در این مقطع زمانی اردو برگزار کند اما مطمئنا او برنامه‌هایی دارد که برای موفقیت تیم ملی می‌خواهد آن‌ها را اجرایی کند. از این طرف هم برانکو برنامه‌های آماده‌سازی پرسپولیس را پیگیری می‌کند تا سال آینده پرسپولیس نتیجه بگیرد. این دو در تضاد با هم نیستند بلکه در راه پیشرفت فوتبال ایران گام برمی‌دارند.
باقری در پایان درباره جدایی برخی بازیکنان از پرسپولیس از جمله مهدی طارمی هم گفت: چند ماه قبل با خبرگزاری ایسنا مصاحبه کردم و گفتم مهدی طارمی اگر تصمیم گرفته فوتبالش را در اروپا دنبال کند بهتر است هرچه زودتر برود و به یک باشگاه اروپایی برود. حتی به نظر من او می‌تواند از تیم‌های کوچک اروپایی کار خودش را شروع کند تا کم کم تجربیاتش بیشتر شود. بالاخره او بازیکن خوبی است و آقای گل ایران شده و در حال حاضر شاید هر باشگاهی بخواهد او را در اختیار داشته باشد اما من اگر جای مسئولان باشگاه پرسپولیس بودم تمام تلاشم را برای نگه داشتن او انجام می‌دادم چون پیدا کردن جایگزین مناسب برای او سخت است.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه