ورزش > فوتبال جهان - رونالدو برخلاف اعتقاد خیلی ها آدم دست و دلباز و قدردانی است.

دست و دلبازی‌های CR7 برای رئالی ها /رونالدو به مسئولان تدارکات رئال آیفون هدیه داد - تصویر 1

دست و دلبازی‌های CR7 برای رئالی ها /رونالدو به مسئولان تدارکات رئال آیفون هدیه داد

ورزش > فوتبال جهان - رونالدو برخلاف اعتقاد خیلی ها آدم دست و دلبا�� و قدردانی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛همه می‌گویند کریستیانو رونالدو متکبر و خودخواه است اما واقعیت اینجاست که او در طول 5 سالی که در رئال بوده، نشان داده که آدم دست و دلباز و قدردانی است و به اطرافیانش به اندازه کافی توجه می‌کند و این را از رفتارهایی که با اعضای باشگاه، از هم‌تیمی‌ها و کادر فنی و... گرفته تا کارمندهایی که هر روز در سکوت و بدون اینکه حتی کسی نام‌شان را بداند کارشان را می‌کنند، می‌شود فهمید.

آخرين نمونه از بخشندگي و توجه ستاره پرتغالي همين چند روز پيش در اردوي پيش‌فصل رئال در لس‌آنجلس آمريكا، يعني درست روز پيوستن او به تمرينات تيم در اين شهر اتفاق افتاد. 
ماجرا از اين قرار بود كه رونالدو هنوز پايش را به محل اردوي تيم نگذاشته به هر كدام از فيزيوتراپ‌ها و مسئولان تداركات باشگاه يك «آيفون پنج اس» هديه داده، هديه‌ای كه 700 يورو (‌حدود 2 ميليون و 800 هزار تومان) ارزش دارد. تازه جالب اينجاست كه يك تلفن هم اضافه آمد و كريس هم تا ماركوس يورنته، بازيكن تيم دوم باشگاه را كنارش ديد، آن را به او هديه داد.

اين البته اولين باري نيست كه مهاجم رئال از اين كارها مي‌كند. او هميشه سعي دارد به شكل‌هاي مختلف از هم‌تيمي‌ها، مربي‌ها، كارمندان باشگاه و... قدرداني كند. مثلاً در ژانويه سال جاري ميلادي، وقتي دومين جايزه توپ طلايش را گرفت، به تك‌تك بازيكنان، مربي‌ها، فيزيوتراپ‌ها، پزشكان و مسئولان تداركات باشگاه يك گوشي هوشمند آخرين مدل كادو داد. همين چند ماه پيش هم بعد از اينكه رئال به «لا دسيما» (‌دهمين قهرماني اروپايي) رسيد به 3 تا از فيزيوتراپ‌هاي باشگاه به خاطر كمكي كه برای زود خوب شدن و رسيدنش به فينال اين مسابقات كرده بودند، يك ماشين هديه داد.

دست و دلبازي‌هاي رونالدو البته فقط به رئال محدود نمي‌شود. او هميشه در امور خيريه و به خصوص كمك به كودكان نيازمند، يكي از اولين‌هاست. او در ماه مارس، 50 هزار يورو به يك پسر جوان بيمار كمك كرد تا تحت عمل جراحي قرار بگيرد. اين پسر جوان اريك نام داشت كه از يك نارسايي مغزي رنج مي‌برد و حتي گاه پيش مي‌آمد در يك روز 30 بار حمله صرع به او دست بدهد.

 

251 41

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه