رامین رضاییان تصمیمش را بعد از بازی ازبکستان عملی می‌کند. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 11 خرداد 1396 09:45. رامین رضاییان فصل پر فراز و نشیبی را سپری کرد. او اما خیلی زود تصمیم گرفت رضایتنامه خود را از پرسپولیس بگیرد تا برای انتخاب تیم بعدی دچار مشکل نشود. به گزارش ایلنا، در حالی که خیلی‌ها منتظر بودند رضاییان بلافاصله پس از پایان لیگ تیم بعدی خود را برگزیند، این اتفاق رخ نداد و او فعلا تمرکز خود را روی موفقیت در تیم ملی گذاشته تا بعد از بازی مقابل ازبکستان و جشن صعود تیم ملی، بهترین گزینه ممکن ...

رامین رضاییان تصمیمش را بعد از بازی ازبکستان عملی می‌کند

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 11 خرداد 1396 09:45


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,رامین رضاییان

رامین رضاییان فصل پر فراز و نشیبی را سپری کرد. او اما خیلی زود تصمیم گرفت رضایتنامه خود را از پرسپولیس بگیرد تا برای انتخاب تیم بعدی دچار مشکل نشود.

 به گزارش ایلنا، در حالی که خیلی‌ها منتظر بودند رضاییان بلافاصله پس از پایان لیگ تیم بعدی خود را برگزیند، این اتفاق رخ نداد و او فعلا تمرکز خود را روی موفقیت در تیم ملی گذاشته تا بعد از بازی مقابل ازبکستان و جشن صعود تیم ملی، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کند.

 

در حالی که اخباری مبنی بر حضور رضاییان در تیم‌های لیگ برتری شنیده می‌شود، او تلاش خود را انجام می‌دهد تا با انتقالی جذاب در یکی از لیگ‌های اروپایی به میدان برود. لیگ هلند هدف این روزهای رضاییان است.

 

مدافع راستی که گویا با باشگاهی به نام ویتسه در هلند به توافق رسیده و قرار است بعد از بازی ایران- ازبکستان به هلند برود و قرارداد خود را با قهرمان جام حذفی این کشور رسمی کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه