ورزش > لیگ برتر - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پرداخت 30 میلیارد تومان به این باشگاه از طریق اسپانسر بخش خصوصی برای نخستین بار در ورزش کشور خبر داد.

رحیمی:اولین بار است که یک اسپانسر این‌قدر پول می‌دهد / قرارداد پرسپولیسی‌ها شفاف خواهد بود - تصویر 1

رحیمی:اولین بار است که یک اسپانسر این‌قدر پول می‌دهد / قرارداد پرسپولیسی‌ها شفاف خواهد بود

ورزش > لیگ برتر - مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پرداخت 30 میلیارد تومان به این باشگاه از طریق اسپانسر بخش خصوصی برای نخستین بار در ورزش کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، رحیمی این حرکت را یکی از اقدامات مهم و لازم برای باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس عنوان کرد و گفت: برای اولین بار است که اسپانسری درایران با این مبلغ به ورزش کشور و یکی از باشگاهها ورود پیدا می کند.
وی با تاکید به همکاری و حمایت از حامیان مالی و جلب مشارکت برای ورود دیگر سرمایه گذاران اظهار کرد: باید هر کمکی که از دستمان بر می آید برای آن ها انجام دهیم تا هم سود متعارف عایدشان شود و هم دیگر اسپانسرها برای ورود به ورزش کشور تشویق شوند.
مدیرعامل جدید باشگاه با اشاره به این نکته که درآمدپرسپولیس محدود به این 30 میلیارد نیست، گفت: کلیه تبلیغات باشگاه پرسپولیس به مدت یک سال به طور کامل در اختیار اسپانسر قرار خواهد گرفت اما این به این معنا نیست که دیگر نمی توان سودآوری داشت بلکه درآمدهای باشگاه از روش‌های دیگر متعلق به پرسپولیس خواهد بود.
رحیمی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا شفاف سازی قراردادها را برای فصل آینده رعایت می‌کند، گفت: هر قراردادی که در سازمان لیگ به ثبت می رسد شفاف است و به طور کلی در پرسپولیس قرارداد دوگانه نخواهیم داشت. کلیه قراردادهای بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس شفاف است ولی ارقام آن تغییراتی خواهد داشت.
وی در پایان از تعامل لازم با علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خبرداد و افزود: با آقای دایی در خصوص برنامه هایش صحبت کردم و او نیز با من همراه است و هدفش موفقیت پرسپولیس در مسابقات آسیایی سال آینده است و از همین جا اعلام می‌کنم که هیچ نگرانی برای جذب بازیکن نداریم چرا که اولویت ما در درجه اول بستن تیم برای حضوری قدرتمند در آسیاست.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه