رضاییان به استقلال "بله" می‌گوید؟/ آقا رامین بنده وکیلم؟. تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 08:36. رامین رضاییان مدافع فصل گذشته پرسپولیس از استقلال پیشنهاد دارد. به گزارش خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته شایعات مختلفی در خصوص احتمال پیوستن رامین رضاییان به استقلال تهران مطرح شده ولی دو طرف ترجیح داده‌اند اظهار نظر روشنی در این مورد نداشته باشند. این در حالی است که بازیکن پیشین پرسپولیس با یکی از مدیران باشگاه استقلال مذاکره کرده است. استقلالی‌ها منتظر چراغ سبز رضاییان برای حضور در این تیم هستن ...

رضاییان به استقلال "بله" می‌گوید؟/ آقا رامین بنده وکیلم؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 04 تیر 1396 08:36


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , رضاییان

رامین رضاییان مدافع فصل گذشته پرسپولیس از استقلال پیشنهاد دارد. 

به گزارش  خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته شایعات مختلفی در خصوص احتمال پیوستن رامین رضاییان به استقلال تهران مطرح شده ولی دو طرف ترجیح داده‌اند اظهار نظر روشنی در این مورد نداشته باشند. این در حالی است که بازیکن پیشین پرسپولیس با یکی از مدیران باشگاه استقلال مذاکره کرده است. استقلالی‌ها منتظر چراغ سبز رضاییان برای حضور در این تیم هستند تا بتوانند در مورد جزئیات هم با این بازیکن مذاکره کنند.

 

در حال حاضر مدیران استقلال منتظر جواب نهایی رضاییان هستند تا مشخص شود که آیا او تمایل به پوشیدن پیراهن استقلال را دارد یا خیر. امروز هم شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه احتمال دارد رضاییان امروز با استقلال قرارداد امضا کند. یکی از مدیران استقلال هم مذاکره این باشگاه با رضاییان را تایید کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه