رفقای استقلالی سروش رفیعی؛ اینجا خبری از پول نیست‌ها!. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 مهر 1395 07:55. این روزها شایعات حضور سروش رفیعی در پرسپولیس جدی تر از هر زمان دیگری شنیده می شود. خبرورزشی نوشت؛ رابطه خوب برانکو و امیر قلعه نویی هم باعث شده تا شایعات درباره رفیعی هر روز بیشتر و بیشتر شود. پس از شایعه مذاکرات پشت پرده پرسپولیسی ها با سروش، برانکو گفت قلعه نویی دوست اوست و هیچوقت با بازیکنش وقتی قرارداد دارد، مذاکره نمی کند. سرمربی تراکتور هم سریعا واکنش نشان داد و با تعریف از برانکو گفت ه ...

رفقای استقلالی سروش رفیعی؛ اینجا خبری از پول نیست‌ها!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 مهر 1395 07:55


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,سروش رفیعی

این روزها شایعات حضور سروش رفیعی در پرسپولیس جدی تر از هر زمان دیگری شنیده می شود.

  خبرورزشی نوشت؛ رابطه خوب برانکو و امیر قلعه نویی هم باعث شده تا شایعات درباره رفیعی هر روز بیشتر و بیشتر شود. پس از شایعه مذاکرات پشت پرده پرسپولیسی ها با سروش، برانکو گفت قلعه نویی دوست اوست و هیچوقت با بازیکنش وقتی قرارداد دارد، مذاکره نمی کند. سرمربی تراکتور هم سریعا واکنش نشان داد و با تعریف از برانکو گفت هر زمانی بخواهد می تواند با بازیکن او مذاکره کند.

 

این اظهارنظرها، تنور را برای انتقال سروش رفیعی داغ تر کرد. رفیعی تا نیم فصل در خدمت باشگاه تراکتورسازی است و با اتمام خدمتش، می تواند به باشگاه دیگری ملحق شود. از همین حالا تراکتورسازی در تلاش است تا قرارداد تازه ای با رفیعی امضا کند، منتهی پرسپولیسی ها هم نمی خواهد بازیکنی با این کیفیت را از دست دهند.

 

در فصل نقل و انتقالات جنگ استقلالی ها و پرسپولیسی ها برای بردن سروش به تیم شان بدجور داغ شده بود. از آنطرف شجاع خلیل زاده به رفیعی پیغام می داد که نیم فصل با هم به تراکتور می روند. از طرف دیگری بختیار و کاوه رضایی به سروش می گفتند که در استقلال منتظرشان هستند. اما حالا وضعیت فرق کرده و به نظر می رسد پرسپولیسی ها بیشتر در تلاش هستند تا سروش را به تیم خودشان ببرند. اخیرا و پیش از بازی تراکتورسازی و پرسپولیس در تبریز، وقتی رفیعی با بازیکنان این تیم رودرو شد بازیکنانی مثل طارمی از سروش خواستند که به پرسپولیس ملحق شود. او هم گفت باید فکر کند و شرایط را ببیند.

 

حتی در این روزها بعضی استقلالی ها هم به سروش پیغام داده اند که شرایط مالی باشگاه خوب نیست و پول آنها را هم نداده است. سروش در حال حاضر مشکل مالی دارد. او در فولاد پول خوبی نگرفت و در تراکتورسازی هم سرباز است و حقوق خاصی نمی گیرد. به همین دلیل با مشکلات مالی روبرو شده و به هر حال پول برایش اهمیت زیادی دارد.

 

استقلالی ها مشکلات مالی زیادی دارند و تا این لحظه هم پول بازیکنانش را نداده است، در پرسپولیس اما شرایط کمی بهتر به نظر می رسد به همین خاطر ظاهرا باید پرونده حضور رفیعی در استقلال را تمام شده دانست. رفیعی این روزها ترجیح می دهد سکوت کند و حرفی درباره این شایعات و اخبار نزند. او به نزیکانش گفته بهتر است فعلا حرفی نزند و منتظر آینده باشد. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه