ورزش > دیگر ورزشها - حسین توکلی که برای پیشرفت بهادر مولایی زحمت زیادی کشیده، بابت اتفاق تلخی که برای این وزنه بردار رخ داده بسیار ناراحت است.

روایت حسین توکلی از اتفاقاتی که نتیجه‌اش تصادف بهادر مولایی بود - تصویر 1

روایت حسین توکلی از اتفاقاتی که نتیجه‌اش تصادف بهادر مولایی بود

ورزش > دیگر ورزشها - حسین توکلی که برای پیشرفت بهادر مولایی زحمت زیادی کشیده، بابت اتفاق تلخی که برای این وزنه بردار رخ داده بسیار ناراحت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چهارشنبه سی ام تیر ماه فدراسیون وزنه برداری رسما اعلام كرد كه بهادار مولایی ملی پوش وزنه برداری ایران شانس حضور در المپیك را از دست داده و نام او در میان 5 وزنه برداری كه به المپیك می‌روند نیست. پس از این اتفاق بود كه مولایی همراه با تعدادی از اعضای خانواده اش سوار بر خودرو شخصی شده و به سمت زادگاهش در مازندران حركت كرد اما در مسیر، سانحه رانندگی برای این ملی پوش رخ داد و باعث شد پدر بزرگ او فوت كرده و خودش هم دچار جراحات شدیدی شده و در بیمارستان بستری شود.
حسین توكلی مربی سابق مولایی و سرمربی سابق تیم ملی، در واكنش به این ماجرا به خبرآنلاین گفت: انتخابات ریاست هیات وزنه برداری مازندران این قدر ارزش نداشت. من سكوت كرده بودم تا تنش ایجاد نشود. ولی به خاطر این سكوت هرگز خودم را نمی بخشم و خودم را مسئول این اتفاق تلخ می دانم. اگر همان موقع حقایق را می‌گفتم، شاید امروز این قهرمان قربانی نمی‌شد.
او ادامه داد: چرا مسئولین رده بالای ورزش سكوت كرده اند؟ نمی دانم، امیدوارم حداقل نمایندگان استان مازندران دلسوزانه پیگیر باشند، چراكه تمام این اتفاقات به خاطر انتخابات رئیس هیات وزنه برداری استان بود كه ابتدا بنده و بعد این جوان قهرمان قربانی شركت در این انتخابات شدیم.
به گزارش خبرآنلاین؛ حسین توكلی در انتخابات ریاست هیات وزنه برداری مازندران به گزینه ای كه مد نظر خودش بود رای داد و به گزینه مورد نظر فدراسیون رای نداد كه جرقه اختلافات او با فدراسیون از همین جا زده شد و در نهایت این مربی از كادر فنی تیم ملی كنار گذاشته شد. بهادر مولایی هم در كنار توكلی، از گزینه مورد نظر فدراسیون حمایت نكرد و این شائبه به وجود آمده كه خط خوردن او از تیم ملی برای اعزام به المپیك، احتمالا ارتباط به همین ماجرا داشته است.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه