روایت خانواده "حامد صداقتی" از ربوده شدن شمشیرباز ایرانی

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبار ورزشی ,ربوده شدن شمشیرباز ایرانی

 

 اخبار ورزشی - یک عضو خانواده ملی پوش سابق شمشیربازی ایران مطرح کرد:

روایت خانواده "حامد صداقتی" از ربوده شدن شمشیرباز ایرانی

اسماعیل غنیان شوهر خاله حامد صداقتی که از سوی خانواده صداقتی مسئولیت اطلاع رسانی درباره این موضوع را بر عهده گرفته درباره آخرین وضعیت حامد صداقتی عضو سابق تیم ملی شمشیر بازی ایران با تدبیر گفت و گو کرده است

چهارشنبه شب گذشته نیروهای انتظامی شهرستان خاش در استان سیستان وبلوچستان خبر از پیدا کردن خودرویی می دهند که تعدادی گلوله به آن شلیک شده بود و یک جسد در کنار آن کشف شده است. بعد از آن مشخص شد که جسد متعلق به "محمدعلی غفاری" است و دو نفر همراه او به نام های "حامد صداقتی، عضو سابق تیم ملی شمشیربازی"، "مهدی حسینی" ناپدید شده اند. اما هنوز هیچ اطلاعاتی درباره این اتفاق مشکوک به دست نیامده و مسئولان استانداری سیستان و بلوچستان می گویند که هنوز در حال بررسی سرنخ ها هستند.

اسماعیل غنیان شوهر خاله حامد صداقتی که از سوی خانواده صداقتی مسئولیت اطلاع رسانی درباره این موضوع  را بر عهده گرفته درباره آخرین وضعیت حامد صداقتی عضو سابق تیم ملی شمشیر بازی ایران به تدبیر می گوید: هیچ اطلاعات جدیدی در دست نیست. وزارت کشور، کمیسیون امینت ملی و استانداری سیستان پیگیر موضوع هستند اما تا به حال خبر جدیدی نیست یا حداقل به ما که چیز جدیدی نگفته اند.

او تاکید می کند: این سفر کاملا یک سفر شخصی بوده، سه دوست به منظور تفریح به بندرعباس، قشم و سپس چابهار رفته اند. درخصوص حامد می دانیم اولین باری بوده که به این منطقه سفر کرده است و تا آنجایی که از خانواده آن دو عزیز دیگر هم پیگیر شدیم آنها هم همین صحبت را مطرح کرده اند.


غنیان درباره اینکه صداقتی با کسی خصومت نداشته یا تهدید نشده بود می گوید: نه اصلا. حامد در کار ورزشی بود معمولا با باشگاه ها قرارداد می بست و به مسائل دیگر هم کاری نداشت.

او به نظر وزارت کشور درباره شخصی بودن قضیه اشاره و مطرح می کند: ما در رسانه ها خوانده ایم که ظاهرا نظر وزارت کشور این است که احتمالا مسئله شخصی بوده است. ما این موضوع را تکذیب می کنیم اما به دلیل اینکه در کارشان خللی ایجاد نشود ترجیح دادیم فعلا در خصوص این موضوع سکوت کنیم اما با این نظر موافق نیستیم چنین چیزی بعید است.

غنیان عنوان می کند: قرار بود صبح دوشنبه به سیستان و بلوچستان بروم و از نزدیک روند امور را ببینم اما بعد با مشورتی که با دوستانمان انجام دادیم، منصرف شدم. نظر دوستان بر این بود که در آنجا کاری از دستمان بر نمی آید.

او به تدبیر توضیح می دهد: من دوستان زیادی در سیستان دارم که از آن ها خواسته ام تا پیگیر موضوع باشند اما متاسفانه هیچ کس آن صحنه را ندیده، اتفاق حدود ساعت 20 تا 20:30 و در یک منطقه کم تردد روی داده است. بنابراین جز نیروهای آگاهی و انتظامی منطقه خاش که به موضوع رسیدگی کرده اند کسی متوجه چیزی نشده است. اگر محلی های آن منطقه از قضیه با خبر بودند شاید کمک می کرد تا موضوع زودتر روشن شود.

غنیان در پاسخ به این سوال که آیا خودشان فرضیه ای در مورد این موضوع دارند به تدبیر می گوید: ما حدسی درباره این موضوع نداریم خیلی برایمان جای تعجب دارد که وسایل قیمتی در ماشین دست نخورده مانده است. فعلا تحمل می کنیم و منتظر می مانیم تا بررسی ها را انجام دهند و امیدواریم که نتایج مثبتی  به دنبال داشته باشد. 

اخبار ورزشی - تدبیر

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه