روشن:مظلومی جواب سلامم رانداد،رفتم / لیدرها را جمع کرده تا دوباره برگردد. تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 تیر 1395 11:53. مدیر آکادمی استقلال گفت:در چند سال اخیر صادق پور اقدامات خوبی را انجام داده بود اما مشکلش اینج�� بود که نمی توانست تمام وقت در کنار تیم های پایه استقلال باشد. حسن روشن در گفت و گو با کاپ در رابطه با اینکه تکلیف سرمربیگری تیم جوانان استقلال چه شد، اظهار داشت: یکی از گزینه های اصلی ما پیروز قربانی بود که چند شب قبل او را در جایی دیدم اما حرفی نزدیم. البته شنیدم که قربانی می خواهد ...

روشن:مظلومی جواب سلامم رانداد،رفتم / لیدرها را جمع کرده تا دوباره برگردد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 تیر 1395 11:53


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,روشن

مدیر آکادمی استقلال گفت:در چند سال اخیر صادق پور اقدامات خوبی را انجام داده بود اما مشکلش اینجا بود که نمی توانست تمام وقت در کنار تیم های پایه استقلال باشد.

حسن روشن در گفت و گو با کاپ در رابطه با اینکه تکلیف سرمربیگری تیم جوانان استقلال چه شد، اظهار داشت: یکی از گزینه های اصلی ما پیروز قربانی بود که چند شب قبل او را در جایی دیدم اما حرفی نزدیم. البته شنیدم که قربانی می خواهد به همراه صمد مرفاوی به صبا برود و آنجا مشغول شود. البته خوب است که او بتواند چند سالی به عنوان نفر دوم و سوم روی نیمکت باشد و بعد از سرمربیگری را تجربه کند.

وی همچنین افزود: قراردادهای آکادمی استقلال با سرمربیان تیم های پایه حداقل سه ساله است. برخی از دوستان تقاضا کرده بودند تا قرارداد را یکساله امضا کنند اما ما چنین کاری انجم نمی دهیم.

مدیر آکادمی استقلال درباره اقدامات جدیدش تصریح کرد: تقریبا یک هفته ای است که چراغ خاموش کار خود را آغاز کردیم. در چند سال اخیر صادق پور اقدامات خوبی را انجام داده بود اما مشکلش اینجا بود که نمی توانست تمام وقت در کنار تیم های پایه استقلال باشد. به خاطر مشکلاتی که در ایران وجود دارد و اینکه حواس مدیر آکادمی باید به مربیان و بازیکنان باشد تا تامین شوند مجبور هستم هر روز به صورت تمام وقت در خدمت دوستان در آکادمی باشم.

روشن درباره اینکه شب گذشته در مراسمی که مظلومی حاضر شده بود بعد از گذشت دقایقی محل را ترک کرد گفت: به من گفته بودند قرار است از بازیکنانی چون عمران زاده، برهانی و طالب لو تجلیل شود اما وقتی به مراسم رفتم دیدم که خبری از هیچکدام از این بازیکنان نیست. البته این کار درستی بود که از این بازیکنان قدیمی بعد از رفتن شان به نوعی دلجویی شود اما وقتی من به آنجا رفتم فقط دیدم که پرویز مظلومی نشسته است. به همه سلام کردم اما مظلومی صورتش را به سمت دیگری چرخاند و جواب مرا نداد.

وی همچنین افزود: آقای مظلومی باید بدانی هیچ چیز بالاتر از من نداری. من خودم آدم کوچکی هستم اما تو از من هم پایین تری. هر زمان در آکادمی با بازیکنان نوجوان کار کردم به آنها گفتم هرکسی سر تمرین آمد باید به او سلام کنید. اما نمی دانم چطور می شود که مظلومی جواب سلام مرا هم نمی دهد. سال قبل گفته بودم هرکسی به استقلال بیاید می سوزد اما آقای مظلومی گوش نکرد و این بلا سرش آمد. حالا هم دیشب لیدرها را دور خودش جمع کرده بود و می گفت از من حمایت کنید تا دوباره به استقلال برگردم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه