ورزش > لیگ برتر - حسن روشن بازیکن اسبق استقلال تاکید کرد که این تیم در بازی با الشباب روز خوبی نداشت و حریف عربستانی مستحق برد بود.

روشن: در استقلال خرید بازیکن فقط با نظر سرمربی نیست/ آقایان عادت دارند باخت را تقصیر دیگران بیندازند - تصویر 1

روشن: در استقلال خرید بازیکن فقط با نظر سرمربی نیست/ آقایان عادت دارند باخت را تقصیر دیگران بیندازند

ورزش > لیگ برتر - حسن روشن بازیکن اسبق استقلال تاکید کرد که این تیم در بازی با الشباب روز خوبی نداشت و حریف عربستانی مستحق برد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او ابتدا در مورد باخت استقلال گفت: جدا از بحث پنالتی باید گفت که استقلال بازی خوبی انجام نداد ولی الشباب خوب بازی کرد.آنها به خاطر عملکردی که داشتند مستحق برد بودند ولی استقلال خوب نبود.استقلال امسال در ترکیب خود به دلیل جدایی بازیکنان و مسائل دیگر ثبات نداشت و از طرفی میانگین سنی تیم هم بالا است که این در نوع خودش تاثیرگذار است.
روشن ادامه داد:استقلال قبلا هم در عربستان سابقه پیروزی داشته و امیدوارم این باخت در عربستان جبران شود.البته آقایان عادت دارند باخت را گردن دیگران بیندازند و این بار هم بحث داوری مطرح شد ولی باید قبول کرد که الشباب در این مسابقه خوب بازی کرد.آنها تهاجمی کار کردند و حتی بعد از گل هم رو به دفاع نیاوردند و می توانستند گل های دیگری هم بزنند.
او در مورد انتقادهایی که از خریدهای استقلال در فصل جاری می شود گفت:در استقلال خرید بازیکن فقط با نظر سرمربی نیست.یک سری از بازیکنان با نظر سرمربی می آیند،یک سری با نظر مدیر فنی و یک سری هم با مدیرعامل.البته با آمدن قلعه نویی این شرایط کمی تغییر کرده ولی او هم هر جا می رود 8 بازیکن را با خودش می برد.یک باشگاه خوب باید کمیته فنی داشته باشد و وقتی قرار است بازیکنی جذب شود،کمیته فنی شرایط آن بازیکن را بررسی می کند ولی در استقلال این چیزها دیده نمی شود.
روشن با انتقاد از میانگین سنی بازیکنان استقلال می گوید:خدا کند فولاد قهرمان شود تا مدیران ناآگاه بدانند که تیم بستن و قهرمانی فقط با ستاره خریدن نیست و با بازیکنان جوان هم می توان قهرمان شد.فولاد امسال خیلی خوب کار کرده و با این بازیکنان جوان مستحق قهرمانی در لیگ است.استقلال با این شرایط سنی و زمانی که برای تغییر و تحول نیاز دارد شاید یکی دو سال افت کند و بودجه لازم هم برای خرید بازیکن نیست.از طرفی فتح الله زادع هم زمین خواهرش را فروخته است و دیگر چیزی نمانده که بفروشد و خرج تیم کند.شاید آقایان الان متوجه شوند که آکادمی چه نقشی می تواند در پیشرفت یک باشگاه داشته باشد.
43 43

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه