رویانیان: بهتر بود باشگاه درباره صادقیان تصمیم می گرفت نه کمیته انضباطی

اخبار ,اخبار ورزشی,باشگاه پرسپولیس

 

اخبار روزشی - رویانیان: بهتر بود باشگاه درباره صادقیان تصمیم می گرفت نه کمیته انضباطی/امیدواریم این محرومیت ناشی از مشاهده خطا در برنامه تلویزیونی نبوده باشد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما هزینه بازی جوانمردانه را می دهیم و امیدواریم محرومیت صادقیان ناشی از پخش خطایش در برنامه تلویزیونی نبوده باشد.

محمد رویانیان گفت: محروم شدن پیام صادقیان پس از پخش خطای او در برنامه تلویزیونی این شائبه را ایجاد می کند که کمیته انضباطی پس از مشاهده برنامه نود چنین تصمیمی گرفته و ما امیدواریم این گونه نبوده باشد و اگر بازیکن را به خاطر یک خطا محروم می کنند امیدواریم درباره همه تیم ها چنین دقت نظری وجود داشته باشد. دیدید که پیام صادقیان خودش به خاطر این خطا عذرخواهی کرد، ای کاش می گذاشتند کمیته انضباطی باشگاه تصمیم بگیرد.

در مجموع ما هزینه بازی جوانمردانه را پرداخت می کنیم، به هر حال مواردی وجود داشته مثل فن کمر روی میثم حسینی و تکه پاره شدن پیراهن محسن بنگر و خیلی موارد دیگر اما محرومیتی اعمال نشده با این وجود ما به کمیته انضباطی که تاکید دارد صدور رای به واسطه پخش خطا در برنامه تلویزیونی نبوده اعتماد داریم و امیدواریم خطای همه بازیکنان لیگ در موارد مشابه مد نظر باشد و این گونه نباشد که پرسپولیس به واسطه مورد توجه بودن ، پخش مستقیم بازی هایش و توجه رسانه ها با محرومیت های این چنینی مواجه شود.

اخبار ورزشی - باشگاه خبرنگاران

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه