زندی جانشین کرار می شود؟اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

فریدون زندی هافبک سابق استقلال که پس از مصدومیت دوباره آماده شده، فردا همراه با استقلالی ها راهی اراک می شود.

به گفته مسئولان استقلال این بازیکن هم در اراک کنار آبی ها خواهد بود و شاید قلعه نویی از او در بازی دوستانه تیمش استفاده کند. زندی سه فصل قبل و در دوران حضور پرویز مظلومی ستاره استقلال بود و در روزهای مصدومیت بازیکنانی چون تیموریان و جباری، بهترین بازیکن استقلال شد. او انگیزه های زیادی برای بازگشت دوباره به فوتبال دارد. زندی می تواند در پستی که کرار برای استقلال به میدان می رفت، بازی کند.

 

بازیکن عراقی پس از محرومیت سه جلسه اش، حرف هایی جنجالی علیه مسئولان فدراسیون و کمیته انضباطی به زبان آورد و از استقلالی ها خواست که قراردادش را تمدید کنند. این مصاحبه به خوبی نشان می داد که او قصد بازگشت به ایران را ندارد. ظاهرا استقلالی ها هم بدشان نمی آید در این شرایط هافبک جنجالی شان را کنار بگذارند چراکه در بهترین حالت تا پایان بازی ها محروم خواهد شد.

 

در این شرایط استقلال در میانه میدان به بازیکنی چون فریدون زندی نیاز دارد. نکته اینجاست که زندی بازیکن آزاد است و در لیست خارجی های استقلال قرار می گیرد چراکه آخرین باشگاهش الاهلی قطر بود.


امیر قلعه نویی سرمربی استقلال هم امروز پس از تمرین استقلال علیه کرار موضع گرفت و گفت: «او باید در حد یک بازیکن حرف بزند.» قلعه نویی در فصل جاری همواره حامی کرار بود و همیشه سعی می کرد با او رفتار مناسبی داشته باشد. سرمربی استقلال حتی او را بازیکنی خواند که می تواند در رئال مادرید بازی کند.

اخبار ورزشی - جام جم

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه