زنگ خطری که علی کریمی برای حاج‌صفی به صدا درآورد/ حاج صفی به اروپا می رود؟. تاریخ انتشار : یکشنبه, 28 خرداد 1396 10:44. این احتمال وجود دارد که حاج‌صفی به دلیل بازی در ت��م‌ملی دوباره به اروپا ترانسفر شود. به گزارش خبرآنلاین؛احسان حاج صفی هافبک دفاعی تیم ملی، در بازی با ازبکستان نیمکت نشین بود. کی روش تصمیم گرفت او را روی نیمکت بگذارد تا علی کریمی را به میدان بفرستد. شماره 14 تیم ملی البته در این مسابقه عملکرد خوبی نداشت و نشان داد هنوز به زمان نیاز دارد تا بتواند خود را در تیم ملی جا بیاند ...

زنگ خطری که علی کریمی برای حاج‌صفی به صدا درآورد/ حاج صفی به اروپا می رود؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 28 خرداد 1396 10:44


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی, حاج صفی

این احتمال وجود دارد که حاج‌صفی به دلیل بازی در تیم‌ملی دوباره به اروپا ترانسفر شود.

 به گزارش خبرآنلاین؛احسان حاج صفی هافبک دفاعی تیم ملی، در بازی با ازبکستان نیمکت نشین بود. کی روش تصمیم گرفت او را روی نیمکت بگذارد تا علی کریمی را به میدان بفرستد. شماره 14 تیم ملی البته در این مسابقه عملکرد خوبی نداشت و نشان داد هنوز به زمان نیاز دارد تا بتواند خود را در تیم ملی جا بیاندازد. از نظر خیلی ها بازی دادن کی روش به کریمی، یک پیغام ویژه برای احسان و دیگر بازیکنان داشت؛ اگر به اروپا نروند شانس زیادی برای بازی در تیم ملی ندارند.

 

علی کریمی بازیکنی است که دو سال است در اروپا حضور دارد. البته او در این دو سال بازی های زیادی در لیگ کرواسی انجام نداده است ولی از نظر کی روش وقتی او به این قاره رفته و برای پیشرفت تلاش می کند، می تواند برای حضورش در ترکیب تیم ملی کفایت کند. احسان هم به خوبی این مسئله را درک کرده و متوجه شده بازی دادن به کریمی ، یک هشدار برای او و بازیکنانی است که در اروپا بازی نمی کنند.

 

حالا آخرین خبرها از اصفهان حکایت از آن دارد که سپاهانی ها کاملا از حفظ این بازیکن نا امید شده اند. احسان سال گذشته پس از یک حضور ناموفق در بوندسلیگا، به سپاهان بازگشت و در این تیم عملکرد خوبی داشت. او قراردادی یک ساله با این باشگاه اصفهانی امضا کرد و حالا بازیکن آزاد است. شنیده می شود محمودرضا فاضلی مدیر برنامه های احسان در تلاش است تا زمینه را برای انتقال او به یک لیگ اروپایی فراهم سازد. حاج صفی پس از جشن صعود ایران به جام جهانی هم تمایل زیادی نداشت درباره آینده اش حرف بزند و تنها گفت: «نقل و انتقالات به زودی شروع می شود و باید تا آنموقع منتظر ماند.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه