ورزش > دیگر ورزشها - پدر بهادر مولایی جزئیاتی درباره تصادف مرگبار خودروی سواری قهرمان وزنه برداری مان گفت.

سانحه تلخ برای بهادر مولایی به روایت پدرش/برای پسرم دعا کنید - تصویر 1

سانحه تلخ برای بهادر مولایی به روایت پدرش/برای پسرم دعا کنید

ورزش > دیگر ورزشها - پدر بهادر مولایی جزئیاتی درباره تصادف مرگبار خودروی سواری قهرمان وزنه برداری مان گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حادثه ای تلخ در 20 کیلومتری آمل ، خانواده بهادر مولایی را عزادار کرد. بهادر که دیشب با چشمانی اشکبار المپیک را از دست داد و از سوی کادرفنی از تیم ملی خط خورده بود ، با خانواده اش به سمت بابلسر بر می گشت که تصادف کرد. در این تصادف پدربزرگش جان باخته و خودش بعد عمل ، هنوز شرایط جسمی اش استیبل نشده است.

پدر بهادر در این باره به شبکه مجازی کمیته ملی المپیک ایران گفته است:«ح��دثه بامداد امروز در ۲۰ کیلومتری آمل رو داد، بهادر پشت فرمان بود، به ناگاه به دلیل خواب آلودگی با یک کامیون و بعد یک نیسان برخورد کرد و این حادثه اتفاق افتاد.بهادر، برادرش بابک، من و پدربزرگ مادری‌اش در اتومبیل بودیم که همگی آسیب دیدیم و به بیمارستان منتقل شدیم.»
او ادامه داد:«بهادر از ناحیه لگن، کتف و بازو دچار آسیب دیدگی شد، برادرش از ناحیه سر مصدوم شد و ۲۰ بخیه خورد. خود من از ناحیه کمر و گردن مصدوم شدم و پدربزرگش هم متاسفانه فوت کرد.»پدر بهادر در ادامه گفت:«
بهادر ساعت ۱۰:۳۰ از اتاق عمل بیرون آمد و پزشکان توانستند دررفتگی لگنش را مداوا کنند. او در آی سی یو تحت مراقبت‌های ویژه است و یک عمل دیگر خواهد داشت. از مردم می‌خواهم که برای سلامتی بهادر و بابک دعا کنند.»

4141

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه