ورزش > لیگ برتر - در آخرین لیستی که کارلوس کروش سرمربی تیم ملی اعلام کرد، به غیر از علیرضا حقیقی نام دو گلر دیگر نیز دیده می شد: محسن فروزان و سوشا مکانی.

سرنوشت متفاوت دو گلر ملی پوش در هفته ای که گذشت / سوشا ناجی پرسپولیس شد فروزان اشک ریخت - تصویر 1

سرنوشت متفاوت دو گلر ملی پوش در هفته ای که گذشت / سوشا ناجی پرسپولیس شد فروزان اشک ریخت

ورزش > لیگ برتر - در آخرین لیستی که کارلوس کروش سرمربی تیم ملی اعلام کرد، به غیر از علیرضا حقیقی نام دو گلر دیگر نیز دیده می شد: محسن فروزان و سوشا مکانی.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فروزان از استقلال به تیم ملی دعوت شد. گلری که در مصاحبه با یکی از روزنامه های ورزشی، عنوان عجیبی به خود داده و مدعی شده بود «عقابِ خون آبی» است و در اظهارنظر دیگری گفته بود: می خواهد بهترین دروازه بان 15 سال اخیر باشگاه استقلال باشد. فروزان از باشگاه گسترش فولاد تبریز راهی استقلال شد.
سوشا مکانی هم در ابتدای فصل از فولاد خوزستان به پرسپولیس آمد اما وقتی به این تیم رسید متوجه شد نیلسون کوره آ جونیور هم قصد دارد قراردادش را تمدید کند. از ابتدای فصل تا به حال رفاقت آشکار و رقابت پنهانی و سخت سوشا و نیلسون ادامه دارد. در این فصل سوشا به اندازه کافی خوب نبوده که بخواهیم به او نمره قبولی بدهیم.
این دو دروازه بان برای بازی با کره جنوبی به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شدند اما هر دو نیمکت نشین علیرضا حقیقی بودند. در این هفته اما این دو بازیکن، دو سرنوشت کاملا متفاوت را پشت سر گذاشتند.
سوشا مکانی با مهار سه ضربه پنالتی بازیکنان گل گهر در شهر سیرجان به یک ناجی برای سرخپوشان بدل شد. با توجه به درخشش نیلسون در بازی با استقلال بعید بود سوشا در سیرجان به بازی گرفته شود اما این اتفاق رخ داد و مکانی در ضربات پنالتی عالی عمل کرد. محسن فروزان اما دچار بدشانسی شد. او نیز به همراه استقلالی ها در مرحله یک چهارم نهایی به اصفهان سفر کرد تا مقابل ذوب آهن بازی کند ولی ذوبی ها بازی 2 بر صفر باخته را به تساوی کشیدند و سپس در ضربات پنالتی از سد استقلال گذشتند.
درست در روزی که مکانی 3 پنالتی بازیکنان گل گهر سیرجان را مهار کرده و به یک چهره ویژه برای پرسپولیسی ها بدل شده بود، فروزان مقابل ذوب آهن در گرفتن پنالتی ها ناکام ماند و نتوانست هیچ کمکی به آبی پوشان در جهت فرار از شکست کند. البته او آن قدر تعصب داشت که بعد از ناکامی تیمش در ضربات پنالتی، در زمین ماند و اشک ریخت.
این سرنوشت متفاوتی بود که برای دو دروازه بان جدید این فصل پرسپولیس و استقلال در هفته ای که گذشت، رقم خورد.

252 41

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه