ورزش > والیبال - امیر خوش خبر اعتراض خود نسبت به میزبانی عجیب و غریب برزیلی ها را در جلسه هماهنگی اعلام کرد.

سرپرست تیم ملی والیبال:رفتاری که برزیلی ها با ما دارند در شان لیگ جهانی نیست - تصویر 1

سرپرست تیم ملی والیبال:رفتاری که برزیلی ها با ما دارند در شان لیگ جهانی نیست

ورزش > والیبال - امیر خوش خبر اعتراض خود نسبت به میزبانی عجیب و غریب برزیلی ها را در جلسه هماهنگی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سرپرست تیم ملی والیبال ایران در جلسه هماهنگی پیش از دیدار تیم‌های ایران و برزیل، اعتراض خود را نسبت به کیفیت میزبانی برزیلی‌ها به نماینده فدراسیون بین‌المللی والیبال اعلام کرد.

در گفت و گویی که روی سایت رسمی فدراسیون والیبال با خوش خبر سرپرست این تیم گرفته شده آمده است:«در این جلسه که با حضور مسئولان تیم‌های ایران و برزیل برگزار شد رنگ پیراهن‌های دو تیم در دو مسابقه روزهای جمعه و شنبه نیز مشخص شد. بر این اساس برزیل در هر دو مسابقه با پیراهن‌های زرد به میدان می‌رود و ایران در مسابقه اول با لباس سفید و در مسابقه دوم با لباس قرمز بازی می‌کند.

در این جلسه امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران اعتراض خود را به نحوه میزبانی برزیل به نماینده فدراسیون بین‌المللی والیبال اعلام کرد. پخش شدن اعضای تیم ایران در طبقات مختلف هتل، عدم اختصاص رستوران اختصاصی برای تیم ملی ایران، برنامه‌ریزی برای تمرین بدنسازی ایران در سالن عمومی و مشکل در حمل و نقل تیم ملی ایران به سالن تمرین و معطلی هر روزه برای بازشدن درهای سالن توسط نگهبانان از جمله مواردی بود که سرپرست تیم ملی ایران به آن اعتراض کرد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ جهانی در برزیل نیز برخی از این موارد را پذیرفت و علت مشکلات پیش آمده در هتل را بالا بودن تعداد مسافران در سائوپائولو به دلیل نزدیکی به جام جهانی فوتبال عنوان کرد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: یکی از مواردی که در هتل محل اقامت تیم ملی برای ما مشکل‌ساز شد این است که بازیکنان باید در رستوران عمومی میهمانان هتل غذا بخورند درحالی که براساس قانون لیگ جهانی، تیم‌ها باید رستورانی جدا از عموم داشته باشند که این مسئله در ایتالیا نیز رعایت شد. نکته دوم این است که بر اساس قانون لیگ جهانی، تمام اعضای یک تیم باید در یک طبقه هتل اقامت داشته باشند اما برزیلی‌ها تیم ایران را در طبقات مختلف هتل پخش کرده‌اند.

خوش‌خبر ادامه داد: در نخستین روز حضور ما در برزیل که قرار بود تمرین بدنسازی داشته باشیم، یک سالن اختصاصی برای وزنه زدن به ایران داده نشد و بازیکنان مجبور بودند در یک سالن عمومی برنامه‌های بدنسازی خود را اجرا کنند. حتی برخی اوقات ملی‌پوشان مجبور می‌شدند برای استفاده از یک دستگاه چند دقیقه در صف بایستند تا نوبت آنها برسد. برای تمرین بدنسازی نیز اتاق رختکن مناسبی به ما داده نشد و بازیکنان در شرایط نامناسبی لباس‌های خود را عوض کردند.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: اتوبوس حامل بازیکنان ایران نیز هر روز برای ورود به سالن تمرین چند دقیقه معطل می‌شود تا نگهبانان سالن درها را باز کنند. اینگونه رفتارها در شأن لیگ جهانی نیست و برای ما عجیب است. تمام این موارد را برای نماینده فدراسیون بین‌المللی والیبال بیان کردم تا از نارضایتی ما اطلاع داشته باشد که امیدوارم این مسائل را در گزارش خود درباره میزبانی برزیلی‌ها منعکس کند.

 

251 41

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه