تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 آبان 1395 10:18. وزیر ورزش و جوانان در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد قانون وزارت ورزش و جوانان به زودی در هیات دولت مطرح می شود. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان عصر (شنبه) با حضور مسعود سلطانی فر برگزار شد. در این جلسه وزیر ورزش با تاکید بر فصل الخطاب بودن قانون برای مدیران این وزارتخانه گفت: قانون اهداف، اختیارات و وظایف وزارت ورزش و جوانان بعد از تایید کمیسیون اجتماعی دولت به ...

سلطانی‌فر: به زودی قانون وزارت ورزش و جوانان در هیات دولت طرح خواهد شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 آبان 1395 10:18


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,سلطانی‌فر

وزیر ورزش و جوانان در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد قانون وزارت ورزش و جوانان به زودی در هیات دولت مطرح می شود.

 به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان عصر (شنبه) با حضور مسعود سلطانی فر برگزار شد.

 

در این جلسه وزیر ورزش با تاکید بر فصل الخطاب بودن قانون برای مدیران این وزارتخانه گفت: قانون اهداف، اختیارات و وظایف وزارت ورزش و جوانان بعد از تایید کمیسیون اجتماعی دولت به زودی در هیات دولت طرح خواهد شد.

 

سلطانی فر با اشاره به نام گذاری سال 95 به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری گفت: ضرورت عمل به فرمایشات رهبری بر همگان روشن است و وظیفه تمام مدیران رعایت و حفظ بیت المال است.

 

وی با اشاره به همایش متعددی که در سطح ورزش و جوانان برگزار می شود، خاطر نشان کرد: برگزاری این همایش باید مطابق آیین نامه باشد و از برگزاری همایش غیر ضروری خودداری شود.

 

وزیر ورزش وجوانان با اعلام تشکیل اتاق فکر در بخش های مختلف وزارتخانه هدف آن را مشارکت بیشتر و بهتر نخبگان، پیشکسوتان و صاحب نظران اعلام کرد و افزود : این رفتار و عملکرد صحت کار ما را بالا می برد و حضور دانشگاهیان، قهرمانان، پیشکسوتان و افراد در بخشهای مختلف ورزش و جوانان، کمک و همراه من و سایر مدیران وزارت ورزش و جوانان است.

 

سلطانی فر همچنین از مجموعه معاونان و مدیران ورزش خواست در استانها و مناطق محروم حضور بیشتری داشته باشند و گزارش‌های ارزیابی آنها از عملکرد مدیران استانی در اختیار وی  قرار گیرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه