تاریخ انتشار : جمعه, 11 دی 1394 17:00. تیم فوتبال نفت تهران موفق شد سنگین‌ترین شکست صبای قم تا اینجای لیگ را به این تیم تحمیل کند. تیم فوتبال نفت تهران در هفته هفدهم لیگ برتر دست به کار بزرگی زد و در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم موفق شد با نتیجه 3 بر یک صبای قم را شکست دهد تا سومین باخت شاگردان علی دایی در هفته هفدهم لیگ برتر و قبل از تعطیلات یک ماهه این بازی‌ها رقم بخورد. گل‌های این بازی را علی قربانی در دقایق 7 و 38 و محمد قاضی (گل به خودی) در دقیقه 64 برای نفت و جلال‌الدین علیمحمدی در دقیق ...

سنگین‌ترین باخت صبا رقم خورد/ منصوریان مچ دایی را خواباند

تاریخ انتشار : جمعه, 11 دی 1394 17:00


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

تیم فوتبال نفت تهران موفق شد سنگین‌ترین شکست صبای قم تا اینجای لیگ را به این تیم تحمیل کند.

تیم فوتبال نفت تهران در هفته هفدهم لیگ برتر دست به کار بزرگی زد و در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم موفق شد با نتیجه 3 بر یک صبای قم را شکست دهد تا سومین باخت شاگردان علی دایی در هفته هفدهم لیگ برتر و قبل از تعطیلات یک ماهه این بازی‌ها رقم بخورد.

گل‌های این بازی را علی قربانی در دقایق 7 و 38 و محمد قاضی (گل به خودی) در دقیقه 64 برای نفت و جلال‌الدین علیمحمدی در دقیقه 4+90 برای صبا به ثمر رساندند. این سنگین‌ترین شکست تیم صبای قم تا اینجای لیگ برتر بود.

سیامک کوروشی و محمد دانشگر از تیم نفت هم از تورج حق‌وردی داور این بازی کارت زرد گرفتند. نفت با این برد 25 امتیازی شد تا با شرایط بهتری به تعطیلات لیگ برود.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه