ورزش > والیبال - تیم ملی والیبال ساحلی الف کشورمان در سومین بازی خود هم توانست با پیروزی از زمین خارج شود.

سومین پیروزی متوالی تیم ملی والیبال ساحلی در پوکت - تصویر 1

سومین پیروزی متوالی تیم ملی والیبال ساحلی در پوکت

ورزش > والیبال - تیم ملی والیبال ساحلی الف کشورمان در سومین بازی خود هم توانست با پیروزی از زمین خارج شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صابر هوشمند و بهمن سالمی دو ملی پوش کشورمان در تیم ملی الف صبح امروز در دو ست پیاپی و با نتایج 21-10 و 24-22 از سد تیم الف مالدیو گذشتند تا خیالشان از صعود راحت شود.
ملی پوشان کشورمان در دیدار بعدی خود باید به مصاف تیم ملی قطر بروند.

سرپرست والیبال ساحلی ایران: جوانگرایی کردیم و به آینده امیدواریم
کسری غفوری، سرپرست تیم ملی والیبال ساحلی ایران درباره حضور تیم ملی در چهارمین دوره مسابقات ساحلی آسیا در تایلند گفت: حضور ٤٣ تیم در بخش آقایان نشان می دهد که سطح بازی ها بالاست. تیم ها با بهترین بازیکنان به مسابقات آمد ند و رقابت ها نزدیک است.
وی افزود: والیبال ساحلی آسیا در حال پیشرفت است و تیم های ضعیف تر برای قدرت های آسیا خط و نشان می کشند.
غفوری یادآور شد: ما دست به جوانگرایی زدیم و میانگین سنی بازیکنانمان ٢٦سال است که سال ها می توانند حضور داشته باشند و به آینده امیدواریم .
سرپرست تیم ملی والیبال ساحلی خاطر نشان کرد: همه تیم ها مدعی هستند و امیدواریم هر دو تیم مان به جمع هشت تیم راه یا بند و با قرعه مناسب، روی سکو هم برویم.

صابر هوشمند:در آسیا دیگر تیم ضعیف نداریم
صابر هوشمند کاپیتان تیم ملی الف والیبال ساحالی کشورمان پس از سومین پیروزی در بازی های آسیایی ساحلی در برابر مالدیو گفت: تیم های آسیایی پیشرفت خیلی خوبی داشته اند و ویگر در آسیا ایم ضعیف نداریم.
وی با اشاره به بازی خوب مالدیو در برابر تیم ملی کشورمان گفت: تصور همه این بود که ما برای یک بازی راحت به مصاف مالدیو نی رویم اما دیدیم که این ایم چه بازی خوبی ارایه داد و در ست دوم تنها با اختلاف دو پوین به ما باخت و به قول آقای موحدی، مربی تیم مان همه وشورها روز و شب در حال تلاش هستند تا جایگاه خود را در آسیا بهبود بخشند.
هوشمند با اشاره به بازی مهم تیم ملی کشورمان برابر قطر گفت: ما روز گذشته تمرین سختی را پشت سر گذاشتیم و امروز هم زیاد به خود فشار نیاوردیم تا فردا بتوانیم با یک پیروزی دو بر صفر برابر قطر سرگروه شویم.
کاپیتان تیم ملی در خصوص نتیجه تیم ملی در این دوره از بازی ها هم گفت: ما جهار ماه سخت را در اردوها گذراندیم و در شهرهای مختلف شمالی، تهران و کیش بیش از صد جلسه تمرین را پشت سر گذاشتیم و و امیدواریم جواب این مرارت ها را با قهرمانی در آسیا بگیریم.
43 43

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه