تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 اردیبهشت 1395 14:22. برای سومین بار سپاهانی‌ها در آستانه جذب قهرمان سال گذشته لیگ برتر هستند. به گزارش ورزش سه؛ سپاهانی‌ها ابتدا در سال 1388 به دنبال امیر قلعه‌نویی رفته واو را که با استقلال در لیگ سال گذشته قهرمان لیگ برتر شده بود به جمع خود آوردند. دومین بار در سال 93 رخ داد که سپاهانی‌ها به دنبال حسین فرکی رفتند، مردی که با فولاد در سال 92 در مسابقات فوتبال لیگ برتر قهرمان شده بود. حالا برای بار سوم این اتفاق رخ می‌دهد و سپاهانی ها برای بار سوم به سراغ مردی رفته ...

سپاهانی‌ها به دنبال قهرمانان لیگ برتر

تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 14:22


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,ویسی

برای سومین بار سپاهانی‌ها در آستانه جذب قهرمان سال گذشته لیگ برتر هستند.

به گزارش ورزش سه؛ سپاهانی‌ها ابتدا در سال 1388 به دنبال امیر قلعه‌نویی رفته واو را که با استقلال در لیگ سال گذشته قهرمان لیگ برتر شده بود به جمع خود آوردند.

دومین بار در سال 93 رخ داد که سپاهانی‌ها به دنبال حسین فرکی رفتند، مردی که با فولاد در سال 92 در مسابقات فوتبال لیگ برتر قهرمان شده بود.

حالا برای بار سوم این اتفاق رخ می‌دهد و سپاهانی ها برای بار سوم به سراغ مردی رفته‌اند که در لیگ گذشته قهرمان لیگ برتر شده است. عبدالله ویسی!

نکته جالب این که هر باری که سپاهانی‌ها به سراغ مربی قهرمان لیگ برتر رفته‌اند، در مسابقات لیگ قهرمانی را به دست آورده‌اند.

آنها در سال 1386 هم جوردان ویرا را جذب کردند که مدتی قبل از آن در مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2007 آسیا تیم ملی عراق را به عنوان قهرمانی رسانده بود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه