تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 اردیبهشت 1396 19:21. تیم فوتبال سپیدرود رشت با برتری مقابل نساجی قائمشهر به لیگ برتر صعود کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست 3 بر 2 نساجی و کسب 61 امتیاز، به جایگاه دومی لیگ دسته اول در پایان فصل رسید و به لیگ برتر فصل 97-96 راه یافت. گل‌های این مسابقه را که در ورزشگاه عضدی رشت برگزار می‌شد، محمد نزهتی (7)، میثم تهی‌دست (12) و حسین کعبی (78-پنالتی) برای سپیدرود و محمد عباس‌زاده (20) و مرتضی غلامعلی‌تبار (65) برای نساجی به ثمر رساندند. سپیدرود ر ...

سپیدرود سپید بخت شد/ بازگشت شمالی‌ها به لیگ برتر

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 19:21


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , فوتبال

تیم فوتبال سپیدرود رشت با برتری مقابل نساجی قائمشهر به لیگ برتر صعود کرد.

 به گزارش  خبرآنلاین؛ تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست 3 بر 2 نساجی و کسب 61 امتیاز، به جایگاه دومی لیگ دسته اول در پایان فصل رسید و به لیگ برتر فصل 97-96 راه یافت. گل‌های این مسابقه را که در ورزشگاه عضدی رشت برگزار می‌شد، محمد نزهتی (7)، میثم تهی‌دست (12) و حسین کعبی (78-پنالتی) برای سپیدرود و محمد عباس‌زاده (20) و مرتضی غلامعلی‌تبار (65) برای نساجی به ثمر رساندند.

 

سپیدرود رشت پس از پارس جنوبی جم، دومین تیمی است که به لیگ برتر سال آینده صعود کرد. وجه اشتراک دو تیم در این است که هر دوی آنها فصل گذشته از لیگ دسته دوم به لیگ برتر رسیدند و فصل بعد باید در لیگ برتر توپ بزنند. لیگ برتر 97-96، فصلی است که شمال کشور پس از یک سال غیبت، دوباره صاحب تیم لیگ برتری می‌شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه