سید جلال: از پنجعلی انتظار این حرف های عجیب را نداشتم

اخبار،سرگرمی,آشپزی,مد,روانشناسی,اینترنت

اخبار,اخبارورزشی,فوتبال ایران

 

 اخبار ورزشی - برای تمدید با چه کسی باید صحبت کنم؟
سید جلال: از پنجعلی انتظار این حرف های عجیب را نداشتم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «من از صحبت آقای پنجعلی تعجب می‌کنم که چرا این مسئله را عنوان کرده است.»

سیدجلال حسینی در خصوص صحبت‌های پنجعلی مبنی بر اینکه کفاشیان مدیر برنامه‌های حسینی شده است، عنوان کرد: «آقای پنجعلی شما مگر نگفتید کار خودتان را انجام دهید و تا آخرین لحظه تلاش کنید، همه چیز درست می‌شود؟! یک‌بار شده تا حالا سر تمرین زنگ بزنید و بگویید چه کار می‌کنیم؟ یک‌بار شده شرایط ما را پیگیری کنید؟ ما کار خود را دنبال می‌کنیم.»

وی ادامه داد: «آقای پنجعلی این چه حرفی است که شما می‌زنید؟ آقایان! من اصلا می‌خواهم همین که از سفر آفریقای جنوبی برگشتم، بیایم و قراردادم را با پرسپولیس تمدید کنم اما با چه کسی حرف بزنم؟ باید سراغ چه کسی بروم؟ چه کسی جواب من را می‌دهد؟ نمی‌دانم چرا آقای پنجعلی چنین صحبت‌هایی کرده است. واقعا تعجب می‌کنم.»

مدافع پرسپولیس یادآور شد: «آقای پنجعلی بزرگ ماست و باید به او احترام بگذار��م، احترامش هم واجب است. اما مگر خود او نگفت ما تا روز آخر کار خودمان را انجام دهیم و همه چیز درست می‌شود اما هم‌اکنون چه چیزی درست شده است؟! همه چیز در این خلاصه شده است که سیدجلال می‌رود یا می‌ماند. من می‌آیم تمدید کنم اما باید با چه کسی صحبت کنم؟ این خوب نیست، در تلویزیون یکسری مسائل سطحی عنوان می‌شود، بازیکنان تلاش خود را کردند اما متاسفانه مسئولین آن‌طور که قول داده بودند به وعده خود عمل نکردند.»

وی ادامه داد: «آقای پنجعلی و خیلی‌ها وقتی سهمیه آسیا را گرفتیم به ما قول دادند که به دنبال کار بچه‌ها می‌رویم و تا آخرش هم هستیم، بازیکنان و کادر فنی طبق قول‌شان همه کاری کردند اما الان دوباره آدم بده شده‌ایم، البته علی پروین هم تمام تلاشش را انجام می‌دهد اما دست‌هایش را بسته‌اند، او سرد و گرم پرسپولیس را چشیده و نمی‌دانم که چرا اجازه نمی‌دهند کارش را بکند، این هم برای ما جای سوال دارد.»
 اخبار ورزشی - فارس
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه