ورزش > لیگ برتر - فارس نوشت:

سید جلال حسینی:هیچ کس به غیر از هواداران حامی ما نیست/آقایان دیگر درباره پرسپولیس حرف نزنید - تصویر 1

سید جلال حسینی:هیچ کس به غیر از هواداران حامی ما نیست/آقایا�� دیگر درباره پرسپولیس حرف نزنید

ورزش > لیگ برتر - فارس نوشت:

سیدجلال حسینی  اظهار داشت: پس از مشکلاتی که بازیکنان پرسپولیس داشتند با غیرت و جسارت در زمین بازی نشان دادند که به عشق این هواداران می‌شود قهرمان شد. به همین دلیل از خیلی مشکلات چشم‌پوشی کردند. هیچ منتی هم نیست. چون این هواداران لیاقتش را دارند.

وی افزود:‌ آقایانی که هر روز می گویید که مشکلات حل شده و ما پولدار شدیم و دیگر مشکلی نداریم در همین چند روزه خودتان همه چیز را مطرح کردید اما از شما خواهش می‌کنم دیگر نه درباره پرسپولیس حرف بزنید نه در مورد بازیکنان، پول و مشکلاتی که داریم.

حسینی که بارها علیه مسئولان باشگاه موضع گیری کرده است، ادامه داد: ما با کمک سرمایه‌های اصلی پرسپولیس(هواداران) کار را به جلو می‌بریم و شما هم لطفا دیگر درباره پرسپولیس حرف نزنید. خودتان در این چند روزه دیدید که چطور پرداخت پول را مطرح کردند و حالا هم چه اتفاقاتی افتاده است. از هواداران می‌خواهم که خودشان قضاوت کند.

وی خاطرنشان کرد: دو بازی حساس داریم و با تمام توان‌مان می‌جنگیم. فقط دوست دارم هواداران مشکلات را بدانند و ما را تنها نگذارند. در این شرایط فقط به این هواداران دلخوشیم و به آنها افتخار می‌کنیم حالا این آقایان هر چه دوست دارند برای خودشان قول بدهند و مصاحبه کنند. ما هیچ حامی غیر از کادر فنی و هواداران نداریم. برای ما همه چیز مثل روز روشن بود.

251 41

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه