تاریخ انتشار : شنبه, 26 دی 1394 23:26. هواداران مدافع عنوان قهرمانی با گلزنی جان تری در 2 دقیقه مانده به دقیقه 100 شادی زایدالوصفی را از خود به نمایش گذاشتند. تیم فوتبال چلسی در استمفوردبریج میزبان اورتون بود و این دیدار با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید. در دقیقه 8+90 جان تری گل تساوی بخش بازی را به ثمر رساند و مستقیما به سمت هواداران چلسی هجوم برد و آن‌ها را به اغوش کشید. هواداران چلسی هم خوشحالی زاید الوصفی را از خود به نمایش گذاشتند و این درحالی بود که مدافع عنوان قهرمانی با این تساوی همچنان ...

شادی زایدالوصف هواداران چلسی پس از 2 دقیقه مانده به 100!+عکس

تاریخ انتشار : شنبه, 26 دی 1394 23:26


هواداران مدافع عنوان قهرمانی با گلزنی جان تری در 2 دقیقه مانده به دقیقه 100 شادی زایدالوصفی را از خود به نمایش گذاشتند.

تیم فوتبال چلسی در استمفوردبریج میزبان اورتون بود و این دیدار با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید.

در دقیقه 8+90 جان تری گل تساوی بخش بازی را به ثمر رساند و مستقیما به سمت هواداران چلسی هجوم برد و آن‌ها را به اغوش کشید.

هواداران چلسی هم خوشحالی زاید الوصفی را از خود به نمایش گذاشتند و این درحالی بود که مدافع عنوان قهرمانی با این تساوی همچنان در رده چهاردهم جزیره قرار دارد.

تیمی که زمانی در صدر جزیره قرار داشت الان با تساوی در دقایق پایانی و فرار از شکست مقابل اورتون آن هم در خانه، هوادارانش سر از پا نمی‌شناسند.

جدا از بازی جذاب و دیدنی که تماشاگران آن را دیدند، باید پرسید که واقعاً چه بر سر چلسی آمده است که حالا باید برای فرار از سقوط با آن همه ستاره‌های گران قیمت این گونه بجنگد.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه