تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 اردیبهشت 1395 10:16. سرمربی کنونی استقلال تنها در یک صورت در سمتش برای فصل آینده ابقا می شود. به گزارش جام نیـوز، با کسب سهمیه آسیا برای استقلال، پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استقلال در بازی با ذوب آهن روی نیمکت این تیم می نشیند. اما نکته قابل توجه این است که ماندن و نماندن مظلومی برای فصل آینده نیز در گروی نتیجه فینال است. باشگاه استقلال در صورت قهرمان شدن استقلال در جام حذفی مظلومی را برای فصل آینده حفظ خواهد کرد اما شکست استقلال برابر ذوب آهن به منزله پایان همکار ...

شرط باشگاه استقلال برای ماندن مظلومی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 10:16


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,مظلومی

سرمربی کنونی استقلال تنها در یک صورت در سمتش برای فصل آینده ابقا می شود.

به گزارش جام نیـوز، با کسب سهمیه آسیا برای استقلال، پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استقلال در بازی با ذوب آهن روی نیمکت این تیم می نشیند.

اما نکته قابل توجه این است که ماندن و نماندن مظلومی برای فصل آینده نیز در گروی نتیجه فینال است.

باشگاه استقلال در صورت قهرمان شدن استقلال در جام حذفی مظلومی را برای فصل آینده حفظ خواهد کرد اما شکست استقلال برابر ذوب آهن به منزله پایان همکاری این مربی با استقلال خواهد بود.

از این رو مشخص است که سرمربی استقلال همه توان خود را برای قهرمانی تیمش برابر ذوب آهن به کار بگیرد تا برای فصل آینده هم بتواند روی نیمکت این تیم بنشیند.
 
مظلومی سابقه قهرمانی با استقلال را در جام حذفی و با شکست دادن شاهین بوشهر در کارنامه اش به ثبت رسانده که باید منتظر ماند و دید او می تواند به دومین قهرمانی خود با استقلال دست پیدا کند یا نه؟

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه