تاریخ انتشار : شنبه, 22 خرداد 1395 08:17. با پرسپولیسی شدن وحید امیری و مهرداد محمدی، بال چپ تکنیکی این تیم در فصل گذشته به تراکتورسازی تبریز می رود؟!. به گزارش جام نیـوز، علی پروین اعتقاد جالبی دارد و می گوید امید عالیشا�� بهترین بازیکن کنونی فوتبال ایران است که باید در ترکیب فیکس تیم ملی هم بازی کند!. اما ظاهرا برانکو ایوانکوویچ نظر دیگری دارد و به همین خاطر پیشنهاد جذب وحید امیری را به مسئولان باشگاه داد. از سوی دیگر پرسپولیسی ها پس از امیری به دنبال خرید مهرداد محمدی ستاره چپ پای فصل گذشت ...

شرط عجیب امیری برای پیوستن به پرسپولیس؛ کاپیتان دوم سرخ ها هم می رود؟

تاریخ انتشار : شنبه, 22 خرداد 1395 08:17


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,عالیشاه

با پرسپولیسی شدن وحید امیری و مهرداد محمدی، بال چپ تکنیکی این تیم در فصل گذشته به تراکتورسازی تبریز می رود؟!

به گزارش جام نیـوز، علی پروین اعتقاد جالبی دارد و می گوید امید عالیشاه بهترین بازیکن کنونی فوتبال ایران است که باید در ترکیب فیکس تیم ملی هم بازی کند!

اما ظاهرا برانکو ایوانکوویچ نظر دیگری دارد و به همین خاطر پیشنهاد جذب وحید امیری را به مسئولان باشگاه داد.

از سوی دیگر پرسپولیسی ها پس از امیری به دنبال خرید مهرداد محمدی ستاره چپ پای فصل گذشته راه آهن یزدان هستند تا سمت چپ خود را قوی تر کنند.

حتی شنیده شده که یکی از شرایط امیری برای پیوستن به پرسپولیس، جدا شدن عالیشاه از این تیم است که این موضوع به گوش امید هم رسیده و باعث دلخوری او از ماجرا شده است.

با وجود آن که برانکو اعلام کرده عالیشاه را می خواهد اما با این فعل و انفعالات بعید نیست این بازیکن برای طی کردن دوران خدمت مقدس سربازی راهی تراکتورسازی تبریز شود.

گفتنی است عالیشاه در حال حاضر دانشجوست اما می تواند با انصراف از دانشگاه سرباز شود.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه